KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Apple etkinliği: Yeni AirPods ve AirPods Max için tüm bilinenler

Apple Etkinligi Yeni Airpods Ve Airpods Max Icin Tum Bilinenler168600 0 Apple, 12 Eylül’de düzenleyeceği ve Türkiye’den saat 20:00’da izlenecek Wonderlust etkinliğinde iPhone 15 serisini, Watch Series 9 ve ikinci jenerasyon Apple Watch Ultra eserlerini sergileyecek. Aktarılanlara nazaran Apple tıpkı vakitte Lightning tabanlı tüm aksesuarlarını USB-C’ye taşımak için de çalışıyor. Bu bağlamda AirPods ve AirPods Max için bizleri bekleyen şeyler var.

AirPods ve AirPods Max

Apple, iPhone 15 serisiyle birlikte USB-C soketine geçiş yapmaya başlıyor. Bu geçişin bir kesimi olan Apple’ın, Lightning tabanlı tüm aksesuarlarını yeni standarda taşımak için çalıştığı belirtiliyor. Bu listedeki birinci eserlerden biri, Apple için en çok satan eserlerden biri olan AirPods Pro. Şirket ayrıyeten önümüzdeki yılın başlarında AirPods ve AirPods Max‘e USB-C şarj özelliğini getirmeyi planlıyor.

Öte yandan Apple’ın kulaklıklarda öteki değerli yeni donanım özellikleri sunması yahut bu temelde bir değişikliğe gitmesi beklenmiyor. Fakat planlanan bir yazılım güncellemesi, gelişmiş otomatik aygıt değiştirme, AirPods’un kendisinden sessize alma ve sessizi açma özelliği ve beşerler kullanıcıyla konuşmaya başladığında medyayı otomatik olarak susturan Konuşma Farkındalığı adlı yeni bir özellik getirecek. Apple ayrıyeten AirPods için beden ısısı algılama ve yeni bir işitme testi sistemi üzere bir dizi sıhhat özellikleri üzerinde çalışıyor, fakat bu geliştirmeler muhtemelen daha sonra yayınlanacak.

İçerik
Color Picker (renk seçici) gerçek oluyor

Fotoğraf düzenleme yazılımları ile birlikte hayatımıza giren color picker yahut renk seçici özelliği uzun yıllardır1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
EA Sports FC Mobile, 26 Eylül’de çıkacak! Yenilikler neler?

EA SPORTS’un FIFA ile isim mutabakatını sonlandırmasının akabinde FIFA Mobile güncelleniyor ve yerini EA SPORTS1

4 dk. 2 Okundu
İçerik
iOS 17.0.3 yayınlandı: iPhone 15 Pro’nun aşırı ısınma sorunu çözüldü!

Apple, iPhone 15 Pro’ların çok ısınma sorunu kabul etmiş ve yaptığı açıklamada sorunun titanyum dizaynla1

1 dk. 6 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.