KATEGORİLER
Kripto Al Sat

“iPhone 15 serisi hayal kırıklığı oldu”

Honor Patronu Apple I Elestirdi168919 0 Apple’ın iPhone 15 serisini tanıtmasının akabinde pazardaki rakiplerinden birbiri gerisine iğneleyici açıklamalar gelmeye devam ediyor. Apple’ı tenkit yahut dalga geçme trendine Honor markası da katıldı.

Honor’dan Apple’a salvolar

Çanta aksesuarı formunda tasarladığı Honor V Purse katlanabilir akıllı telefonunun lansmanına hazırlanan Honor markası Apple’ın etkinliğinden pek mutlu kalmamış. Honor işvereni George Zhao, iPhone 15 serisini eleştirmekten geri durmadı.

Zhao lansmandan evvel insanların çabucak her şeyi öğrendiğini ve neyi beklediğini bildiğini, rastgele bir sürpriz olmadığı için biraz hayal kırıklığına uğradıklarını belirtiyor. Zhao yenilik manasında iPhone 15 serisinin pek bir şey sunamadığını, USB Tip-C ve periskop lenslerin bir Android üreticisini etkilemediğini tabir ediyor.

Apple’ın en fazla eksik olduğu mevzunun ise hala daha katlanabilir telefon akımına adım atmamış olması olduğu vurgulanıyor. Kavisli ekranlarla başlayan ve neredeyse 10 yılını dolduran esnek ekran trendine Apple temkinli yaklaşıyor ve en erken 2026 yılında katlanabilir bir iPhone bekleniyor. Bu da değerli bir segmentin Android hakimiyeti altında kalmasını sağlıyor.

İçerik
Evlerdeki camlardan yüksek enerji elde etmede 2. perde

Avustralya merkezli pak güç şirketi ClearVue, birden fazla kişinin olmaz dediği hem ışığı geçirip hem1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Google, Gmail’in HTML sürümü kullanımdan kaldırıyor

Google daha gelişmiş versiyona odaklanmak için 2024'ün Ocak ayı prestijiyle Gmail'in temel HTML sürümünü kullanımdan1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
OLED monitörler yaygınlaşıyor: Satışlarda %300 artış bekleniyor

OLED ekranlar yanma (burn-in), kısa ömür üzere problemlerden kurtulup yeterlice olgunlaştılar. Tıpkı vakitte fiyatları da1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.