KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iPhone 15 Pro Max’e yoğun talep: Apple, siparişlere yetişemiyor!

Iphone 15 Pro Max E Yogun Talep Apple Siparislere Yetisemiyor168891 0 Analist Ming-Chi Kuo, iPhone 15 ön siparişlerinin birinci hafta sonuna ait bir rapor yayınladı. Beklendiği üzere şu ana kadar en çok satan model; iPhone 15 Pro Max. iPhone 15 Pro Max’e olan talep, geçen yılın tıpkı periyodunda iPhone 14 Pro Max’e talebi geride bıraktı.

iPhone 15 Pro’ya ilgi az!

iPhone 15 Pro Max için bekleme müddetleri öbür modellere nazaran daha uzun lakin bu durum büsbütün talebin fazla olmasından kaynaklanmıyor. Kuo, bir sonraki seri üretim programı nedeniyle 15 Pro Max sevkiyatlarında gecikme yaşanıyor. Başka modellere nazaran üretim zorluklarının yaşandığı açık. Bu ortada iPhone 15 Pro’ya olan talep iPhone 14 Pro’ya nazaran daha zayıf.

Gönderimler Kasım’a kadar uzuyor

Kuo’ya nazaran, iPhone 15 ve 15 Plus modellerine olan talep geçen yılla tıpkı düzeyde. Apple Online Store’daki kestirimi gönderim mühletlerine nazaran, en çok Natürel Titanyum ve Beyaz Titanyum renkli iPhone 15 Pro Max modeli satıyor. Gönderimler iddiası Kasım ayı ortasına kadar uzanıyor.

iPhone 15 Türkiye’de ne vakit çıkacak?

iPhone 15 ve 15 Pro, Türkiye’de 22 Eylül’de ön siparişe açılacak, 29 Eylül’de satışa çıkacak.

İçerik
Intel Raptor Lake Refresh işlemcilerin özellikleri ve fiyatı sızdı

Teknoloji devi Intel, yaklaşmakta olan 14.Nesil Raptor Lake Refresh işlemciler ile AMD Ryzen 7000X3D işlemcilere karşılık vermeye1

7 dk. 1 Okundu
İçerik
iOS 17’de şimdi de WiFi sorunu yaşanıyor

Apple’ın iOS 17 güncellemesi kullanıcıların canlarını sıkmaya devam ediyor. iPhone XS'ten başlayarak birden fazla iPhone’a1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
iPhone 16 işlemcisi hakkında ilk bilgiler geldi: Apple, farklı bir yol izleyecek!

Apple, iPhone 15 serisinin aksine iPhone 16 modellerinin hepsinde (iPhone 16, 16 Plus, 16 Pro1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.