KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iPhone 15 Pro’nun titanyum kasası inanılmaz parmak izi tutuyor!

Iphone 15 Pro Nun Titanyum Kasasi Inanilmaz Parmak Izi Tutuyor168827 0 Apple, iPhone 15 Pro ve 15 Pro Max modelinde paslanmaz çelik yerine yeni titanyum kasa kullanıyor. Titanyum tasarım sayesinde iPhone 15 Pro’lar evvelki jenerasyonlara nazaran daha hafif ve daha dayanıklı lakin yeni dizaynın olumsuz bir yanı var. Toplumsal medya paylaşılan görsellere nazaran titanyum tasarım, çok fazla parmak izi bıraktırıyor.

Apple, yeni iPhone’ları bugün ön siparişe açıyor. Titanyum kasa, Aksiyon düğmesi, 5x telefoto kamera başta olmak üzere düz modellere kıyasla çok daha fazla yenilik içermesiyle dikkat çeken iPhone 15 Pro modelleri, dört farklı renk seçeneğiyle geliyor. Titanyum renkleri çok alımlı olsa da ayrıntılar gösterildiği üzere değil. Bilhassa mavi titanyum ve natürel titanyum kasalı iPhone 15 Pro’larda parmak izi bariz bir biçimde gözüküyor. Bu, telefonu bilhassa kılıfsız kullanmak isteyenlerin pek güzeline gitmeyecek bir şey.

Parlatma bezi 619 TL!

Apple, iPhone 15 ve 15 Pro için MagSafe özellikli mikro dokuma kılıflar sunuyor. Beş farklı renk seçeneği sunan finewoven kılıflar Apple Online Store’da 2.000 TL fiyat etiketiyle satışta. Apple’ın aşındırmayan yumuşak gereçten üretildiğini söylediği parlatma bezinin fiyatı bile 619 TL.

İçerik
Samsung Galaxy A25 netleşti: İşte özellikleri

Bildiğiniz üzere Samsung, Galaxy A serisi eser yelpazesini daima olarak güncellemeye devam ediyor. Niketim bir1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Samsung ve AMD, 5G vRAN için el ele verdi

Samsung, 5G vRAN için AMD ile el ele verdiğini resmen duyurdu. Samsung'un hücresel ağ operatörlerinin1

2 dk. 4 Okundu
İçerik
Samsung Galaxy S24 Ultra’nın kamera özellikleri sızdırıldı

Teknoloji devi Samsung, şimdilerde yeni kuşak premium aygıtı Galaxy S24 Ultra üzerinde çalışmakta. Yakın bir1

1 dk. 7 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.