KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iPhone 15 Pro’nun 5G performansı ortaya çıktı: İşte ilk hız testi sonuçları

Iphone 15 Pro Nun 5G Hiz Testi Sonuclari Ortaya Cikti168843 0 Yeni iPhone 15 Pro ve 15 Pro Max, Amerika’da 5G sürat testine tabi tutuldu. SpeedSmart tarafından gerçekleştirilen ve Amerika’nın üç büyük operatörünü (T-Mobile, Verizon, AT&T) içeren sürat testi, yeni Pro modellerin Qualcomm X70 modemini kullandığını ortaya koyuyor. 5G performansında değerli bir uygunlaştırma kelam konusu.

iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max, evvelki Pro modellere kıyasla %24 daha yüksek 5G hızları sunuyor. En büyük artış indirme (download) suratında görülse de yükleme (upload) suratında küçük artışlar, ping müddetlerinde de uygunlaştırma kelam konusu. 5G üzerinden ortalama 255 Mbps indirme hızı alındı.

Qualcomm’un X70 modemi, birtakım amiral gemisi Android telefonlara da güç veriyor. X70, kıymetli ölçüde daha düşük güç tüketimi, daha yeterli 5G taşıyıcı toplama, telefon baz istasyonundan uzakta olduğunda daha düzgün irtibat sağlama üzere güzelleştirmelerle geliyor. Apple, 2026 yılına kadar Qualcomm’un 5G modemlerini kullanmaya devam edecek.

İçerik
Düzenleme kapsamında 9500 TL’ye alınabilecek en iyi dizüstü bilgisayarlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugünkü kabine toplantısının akabinde yaptığı açıklamada öğrencilere vergisiz dizüstü bilgisayar ve1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Google Pixel 8 Pro’nun “gelişmiş” yüz tanıma sistemi kandırıldı!

Yeni çıkan Pixel 8 serisinin yüz tanıma sistemi hakkında şikayetler ortaya çıktı. Bir Pixel 81

1 dk. 8 Okundu
İçerik
Media Markt Denizbank Kredi Hesaplama

Media Markt Denizbank Kredi Hesaplama - Media Markt kredi imkanı; Tüketicilerin Media Markt’tan yapacağı tüm1

3 dk. 21 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.