KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iPhone 15 Pro ve Pro Max, Wi-Fi 6E desteği ile geldi: Ne avantajları var?

Iphone 15 Pro Serisi Wi Fi 6E Destegi Sunuyor Ne Avantajlari Var168745 0 iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max’in iPhone 15 ve iPhone 15 Plus’a nazaran besbelli avantajlara sahip olduğunu biliyoruz. Titanyum tasarım, A17 Pro çip, geliştirilmiş kamera, daha hızlı USB-C ilişki noktası ve Aksiyon Düğmesi’ni buna örnek olarak sayabiliriz. Lakin daha fazlası da var.

iPhone 15 Pro modelleri yeni jenerasyon Wi-Fi 6E temasını destekleyen birinci Apple telefonlar olarak karşımıza çıktı. Buna rağmen iPhone 15’in standart modelleri Wi-Fi 6 ile sonlu. Pro’lar artık kullanıcılara 2 kata kadar daha fazla sürat sunan kablosuz ağ performansı sağlayacak.

Iphone 15 Pro Serisi Wi Fi 6E Destegi Sunuyor Ne Avantajlari Var168745 2

Wi-Fi 6E’nin ne üzere artıları var?

Wi-Fi 6E teknolojisi, uyumlu yönlendirici üzerinden 6 GHz bandını kullanarak daha yüksek hızlar ve daha düşük gecikme mühletleri sunuyor. Ayrıyeten ek spektrumun, mevcut 2.4G Hz ve 5 GHz dalgalarının ötesinde çok daha fazla hava alanı sağladığını belirtelim. Bu da Wi-Fi 6E’yi destekleyen aygıtlar için daha fazla bant genişliği ve daha az parazit demek.

Apple, 2022 yılı prestijiyle aygıtlarında Wi-Fi 6E takviyesi sunmaya başladı. Bu yeni jenerasyon kablosuz ağ teknolojisi M2 çipe sahip en son iPad Pro modellerinde, M2 Pro/M2 Max işlemcili 14 ve 16 inç MacBook Pro‘larda, Mac küçük 2023’te, Mac Studio’da ve M2 Ultra işlemcili Mac Pro‘da mevcut.

İçerik
Steam’de hafta sonu indirimleri başladı! İşte öne çıkanlar

Valve’in dijital oyun platformu Steam, son periyotlarda oldukça hareketli. Niketim dolar kurundaki artış nedeniyle birçok tanınan1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Spotify’ın yeni paketi Superpremium’un fiyatı ve özellikleri belli oldu

Söylentilere nazaran Spotify, Superpremium planını tanıtmaya hazırlanıyor. 24 bit kayıpsız ses ile müzik dinleme keyfi1

1 dk. 8 Okundu
İçerik
İlk kez soyu tükenmiş bir türden RNA elde edildi

Tazmanya ada eyaleti dışında bu çizgili, köpek büyüklüğündeki hayvan yaklaşık 2.000 yıl evvel başka doğal1

2 dk. 5 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.