KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Huawei Mate X5 tamir ücreti iPhone 15 Pro kadar

Huawei Mate X5 Tamir Ucretleri Can Yakiyor168889 0 Huawei’nin uydu kontaklı yeni katlanabilir akıllı telefonu Huawei Mate X5 geçtiğimiz haftalarda piyasaya çıkmıştı. İşlemci hariç üst düzey özelliklerle donatılan akıllı telefonu tamir fiyatları dudak uçuklatıyor.

Huawei Mate X5 tamir fiyatı ağızları açık bıraktı

Huawei tarafından yayınlanan bilgilere göre Huawei Mate X5 modelinin iç ekran değişimi 714$ iken dış ekran değişimi 137$. Bu sayıların toplamı Çin’de satılan iPhone 15 başlangıç fiyatına denk geliyor.

Huawei Mate X5 Collector’s Edition ise çok daha yüksek tamir maliyetlerine sahip. İç ekran değişimi 769$ iken anakart değişimi ise 1016$ civarına denk geliyor. Bu sayılar iPhone 15 Pro başlangıç fiyatları ile çabucak hemen denk.

Bu sayılar telefon garanti dışı kaldığında geçerli. Bu bakımdan kullanıcıların telefona gözü üzere bakması gerekiyor. Bununla birlikte telefon ile 137$ civarındaki Huawei Care+ bakım programını satın alırsanız iç ekran 70$, dış ekran ise 40$ civarına denk geliyor.

İçerik
Xiaomi Watch S3 ufukta göründü: İşte beklenen özellikler

Çinli teknoloji devi Xiaomi, eser yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Bu bağlamda amiral gemisi Xiaomi 141

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Telefon SIM kartı okumuyor ne yapmalıyım? İşte SIM kart yok hatası çözümü

iPhone ve Android telefonlarda en sık karşılaşılan problemlerden birisi de “SIM kart yok” yanılgı iletisidir.1

6 dk. 4 Okundu
İçerik
Google’a şok dava: Eşim sizin yüzünüzden öldü

Bugün navigasyon sistemleri bilhassa akıllı telefonlar ile birlikte hayatımızın vazgeçilmezleri ortasına girdi. Yürümek, toplu taşımayla1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.