KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Geçmiş WhatsApp konuşmaları kolayca bulunabilecek: İşte yeni özellik

Gecmis Whatsapp Mesajlari Kolayca Bulunabilecek169805 0 WhatsApp, kullanıcıların makul bir tarihteki konuşmalarına daha kolay ulaşmalarını sağlayacak bir özellik üzerinde çalışıyor. Tarihe nazaran bildiri arama özelliği, şu anda WhatsApp Web uygulaması için geliştirilme evresinde.

Tarihe nazaran bildiri arama

WhatsApp, web uygulamasında da kullanıcı tecrübesini geliştirmek için çalışmalarını sürdürüyor ve beta programına dahil olan kullanıcılara yeni özellikleri sunuyor. Kullanıcıların bildirilerini süratli bir biçimde bulmalarını sağlamak hedefiyle yeni kenar çubuğu ve küme sohbet filtresinin akabinde tarihe nazaran ileti bulma özelliği getiriliyor.

WhatsApp web uygulamasında kullanıcılar takvim simgesine tıklayarak paneli açıp belirli bir tarihte paylaşılan iletisi zahmetsizce bulabilecek. Bu özellik iOS için WhatsApp beta 22.24.0.77 sürümünde mevcut.

Tarihe dayalı arama, geçmiş konuşmalardan muhakkak bildirileri almak gerektiğinde çok yararlı bir özellik. Bildirisi tarihe nazaran arama özelliğinin WhatsApp web uygulamasına ne vakit geleceği belirli değil.

İçerik
Kedi oyunu Stray, animasyon filmi oluyor

BlueTwelve Studio tarafından geliştirilen ve büyük beğeni toplayan kedi odaklı macera oyunu Stray'in gerçek bir1

2 dk. 4 Okundu
İçerik
Apple Watch Series 9 ve Watch Ultra 2 onarım ücretleri belli oldu

Apple, Türkiye’de 22 Eylül'de iPhone 15 modelleriyle birlikte Apple Watch’ları da ön siparişe açacak. Tasarımsal1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Galaxy Ring için tarih verildi: Bekleyiş sürecek

Bildiğiniz gibi Samsung, giyilebilir teknolojilere olan yatırımlarını sürdürüyor. O denli ki uzun müddettir şirketin Galaxy Ring isimli1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.