KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Geçmiş WhatsApp konuşmaları kolayca bulunabilecek: İşte yeni özellik

Gecmis Whatsapp Mesajlari Kolayca Bulunabilecek169805 0 WhatsApp, kullanıcıların makul bir tarihteki konuşmalarına daha kolay ulaşmalarını sağlayacak bir özellik üzerinde çalışıyor. Tarihe nazaran bildiri arama özelliği, şu anda WhatsApp Web uygulaması için geliştirilme evresinde.

Tarihe nazaran bildiri arama

WhatsApp, web uygulamasında da kullanıcı tecrübesini geliştirmek için çalışmalarını sürdürüyor ve beta programına dahil olan kullanıcılara yeni özellikleri sunuyor. Kullanıcıların bildirilerini süratli bir biçimde bulmalarını sağlamak hedefiyle yeni kenar çubuğu ve küme sohbet filtresinin akabinde tarihe nazaran ileti bulma özelliği getiriliyor.

WhatsApp web uygulamasında kullanıcılar takvim simgesine tıklayarak paneli açıp belirli bir tarihte paylaşılan iletisi zahmetsizce bulabilecek. Bu özellik iOS için WhatsApp beta 22.24.0.77 sürümünde mevcut.

Tarihe dayalı arama, geçmiş konuşmalardan muhakkak bildirileri almak gerektiğinde çok yararlı bir özellik. Bildirisi tarihe nazaran arama özelliğinin WhatsApp web uygulamasına ne vakit geleceği belirli değil.

İçerik
Sony Xperia 5 V tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Birdönem akıllı telefon bölümünde başarılı işlere imza atan, lakin 2023 yılı itibariyle rekabetin gerisinde kalan1

3 dk. 3 Okundu
İçerik
Redmi K70 ufukta göründü: Poco F6 Pro olabilir

Xiaomi'nin alt markalarından Redmi, çok yakında tanıtılacak Redmi K70 serisi ile rekabete güçlü bir giriş yapmayı planlıyor. Geçtiğimiz1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Microsoft, veri merkezlerini nükleer reaktörlerle besleyecek

Microsoft'un yakın vakitte yayınladığı bir iş ilanında şirketin yeni güç teşebbüsüne liderlik edecek bir nükleer1

2 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.