KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iPhone 15 ile yenilenen deri kılıfın renk seçenekleri ortaya çıktı

Iste Iphone 15 Ile Yenilenen Deri Kilifin Renk Secenekleri168432 0 Apple’ın iPhone 15 serisinde “FineWoven” olarak isimlendirilen deri görünümünde yeni kılıfları piyasaya süreceği söyleniyor. Bu kılıflar Apple Watch Series 9 ile gelecek yeni kordonla eşleşecek.

Deri hissi veren etraf dostu gereçlerden olacak

Ağustos ayında Apple’ın iPhone 15 için yeni yapay deri kılıflar çıkaracağı istikametinde söylentiler ortaya çıkmıştı. Artık de kılıfın Magsafe özellikli “Eco-fiber Leather Case” olarak isimlendirileceği istikametinde bilgiler geldi. Deriye yakın hissiyat verecek etraf dostu kılıfın materyali iPhone 15 ile tıpkı aktiflikte (Wonderlust) tanıtılacak Apple Watch 9’un kayışta kullanılan materyalle tıpkı olacak.

Renk seçenekleri

iPhone 15 silikon kılıf istemeyenler için bir seçenek olacak FineWoven kılıfı, siyah, koyu mor, kahverengiye çalan gri, çam yeşili, pasifik mavisi, mor, beyaz, sarı, turuncu ve pembe renk seçenekleriyle gelecek.

Apple Wonderlust aktifliği ne vakit?

Apple, yeni eserlerini 12 Eylül’de tanıtacak. Muhtemelen iPhone 15 tanıtılmasıyla birlikte yeni kılıflar satışa sunulmuş olacak.

İçerik
BİM marketler Redmi Note 12 satacak

Geçtiğimiz haftalarda Redmi Note 12 Pro ve Redmi Note 12 S akıllı telefon modellerini raflarına1

1 dk. 6 Okundu
İçerik
Tarihi görev: NASA, bozulmamış ilk asteroit örneğini Dünya’ya getiriyor

NASA, ajansın uzayda topladığı birinci asteroit örneğinin hafta sonuna kadar Dünya'ya ulaşacağını açıkladı. Uzay ajansı,1

1 dk. 5 Okundu
İçerik
Oyunculara müjde: Starfield için türkçe yama çıktı

Bildiğiniz üzere 2023’ün beklenen oyunlarından olan Starfield, 1 Eylül itibarıyla erken erişime açıldı ve 6 Eylül'de tüm Xbox1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.