KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Mutfak robotu tavsiyesi arayanlara en iyi mutfak robotları (2023)

Lezzetli yemekler, kekler, ekmekler yahut pürüzsüz içecekler hazırlamak istiyorsunuz fakat bunu en kısa yoldan ve zahmetsiz bir biçimde mi yapmak istiyorsunuz? O halde gereksiniminiz olan şey mutfak robotları diyebiliriz. Mutfak robotu setleri, artık meskenlerin vazgeçilmez yardımcı aletleri ortasına girmiş durumda. Onlarca mutfak robotu markaları ve yüzlerce model ortasından en güzel mutfak robotu seçimini yapmak ise oldukça güç olabiliyor. En âlâ mutfak robotu hangisi? diye soranlara yönelik hazırladığımız mutfak robotu tavsiyeleri karşınızda:

En düzgün mutfak robotları 💯

Marka – Model 🤖Fiyat 🏷️
Fakir Mr Chef Quadro 1.879 TL
Arzum Soprano Max AR10041.299 TL
Karaca Flamingo1.378 TL
Arzum AR1044 Prostar 10002.389 TL
Fakir Culina Chef4.809 TL
Karaca Pro-Multimax1.199 TL
Grundig RHB K 40501.081 TL
Arnica Prokit 444 Mini1.115 TL
Tefal 5 Second Chopper Maxi Kit K132101.434 TL
Karaca Mastermaid Power 10 In 14.799 TL
Bosch MultiTalent 34.599 TL
Philips ProMix HR2546/001.551 TL

Mutfak robotu seti yorumları dikkate alındığında; en güzel mutfak robotu markaları sıralamasında Fakir, Arzum ve Karaca bulunuyor. 2023’te satın alınabilecek mutfak robotu tavsiyesi olarak ise Fakir Mr Chef Quadro, Arzum Soprano Max AR1004 ve Karaca Flamingo modelleri ucuz ve olumlu kullanıcı yorumlarıyla sıkça öneriliyor.

1️⃣ Yoksul Mr Chef Quadro

En Iyi Mutfak Robotu Tavsiyeleri168636 0 Mutfak robotu yorumlarına dayanarak hazırladığımız listenin en başında Yoksulun blender seti Mr Chef Quadro bulunuyor. Mr Chef Quadro, mutfakta adeta mükemmeller yaratıyor. Şık tasarımı mutfağınıza çağdaş bir hava katıyor ve mutfak işlerinizi kolaylaştırıyor. Yoksul Mr Chef Quadro, gelişmiş bıçaklarıyla sert yiyecekleri bile saniyeler içinde parçalıyor, böylelikle yemek hazırlığı daha süratli ve pratik hale geliyor. En uygun mutfak robotu blender seti diyebileceğimiz eser ayrıyeten, kullanıcı güvenliğini ön planda tutarak gelişmiş güvenlik tedbirleri sunuyor.

Fakir Mr Chef Quadro Blender Set’in performansı, çelik çırpma teli, çelik blender ayağı, ölçü kabı, rendeleme aparatı, dilimleme aparatı ve çelik doğrayıcı üzere güçlü aksesuarlarıyla sağlanıyor. 2 kademeli sürat ayarı ve Turbo modu, kullanıcıların istedikleri süratte ve süratlice süreç yapmalarını sağlıyor. Ayrıyeten, 1000 W çalışma gücü sayesinde süratli ve tesirli sonuçlar elde edebiliyorsunuz. 1500 ml geniş kapasitesi, büyük aileler için ülküdür ve lezzetli yemekler hazırlamak için kâfi alan sunuyor. Eğer en âlâ doğrayıcı robot arıyorsanız bu esere bakmanızı öneririz. Ek olarak büyük mutfak robotları arayanlar için de eser çok ülkü.

Fakir Mr Chef Quadro Blender Set, ergonomik tasarımı ile kolaylıkla kavranabilir ve kullanımı son derece kolay. Kaymaz tabanı sayesinde rastgele bir süratte çalışırken stabil bir halde duruyor ve bu da güvenliği artırıyor.

 • 2 kademeli sürat ayarı
 • 1000 W güç
 • Turbo fonksiyonu
 • 900 ml ölçü kabı haznesi
 • 1500 ml doğrayıcı haznesi
 • 4 adet bıçak
 • Buz kırabilme
 • Güvenli kullanım kilidi

Fakir Mr Chef Quadro kullanıcı yorumları 💭

👨 Fakir sahiden kalitesini konuşturmuş. Birincisi eser çok kaliteli. İkincisi motorun sesi tiz değil bu yüzden rahatsız etmiyor. Parçalama kısmını nasıl çözdüklerini anlamadım lakin domatesi rondoladığım vakit süratle üstlere falan atmadığı için hepsi eşit parçalandı hiç büyük kesim kalmadı.

👩 Ürün epey yeterli. Aslında öteki alışveriş sitelerinde de en çok satan yabancı marka robot bu. Lakin tek başınıza yaşıyorsanız fazla büyük geliyor; sonradan küçük bir doğrayıcı almak istiyor insan.

2️⃣ Arzum Soprano Max AR1004

En Iyi Mutfak Robotu Tavsiyeleri168636 1 Arzum Soprano Max AR1004 fiyat olarak ortalama bir model. 5 farklı süreci yapma imkanı sunan eser, doğrama, rendeleme, dilimleme, çırpma ve el blender süreçlerinin hepsini, kolay monte edilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir kesimlerle yapıyor. Ayrılabilir motor kısmı çalıştırma ve turbo düğmesinin bulunduğu Soprano Max AR1004, metal öğütücü ve karıştırıcı sayesinde ısıya da sağlam. Çift taraflı paslanmaz çelik bıçak sayesinde et, zerzevat, soğan,meyve, fındık vs. parçalama ve kıyma imkanı sunan en hoş mutfak robotu tıpkı vakitte zerzevat ve meyveleri kolay kolay ezip, püre ve ayran yapmaya uygun 800 ml kapasiteli özel ölçü kabında hazır hale getiriyor. Güçlü motor ve çırpıcı sayesinde kek hamuru, bebek maması, mayonez, meyveli süt vs yapabilmek de mümkün. Tam bir mutfak robotu seti arıyoranızSoprano Max AR1004’ü listenize ekleyin deriz.
 • 1000 W motor gücü
 • 800 ml ölçü kabı haznesi
 • Turbo Fonksiyonu
 • 1,5 lt Doğrayıcı Hazne Kapasitesi
 • Hız kademesi yok
 • Çift bıçak ve doğrayıcı
 • Çırpıcı, rendeleme, dilimleme, doğrama

Arzum Soprano Max AR1004 kullanıcı yorumları 💭

👨 Eseri yorumlarını okuyarak almaya karar verdim, düzgün ki almışım nitekim şahane bi robot. Saniyeler içinde tüm işinizi görüyor. Haznesi tencere üzere kocaman. Havucu çok uygun kesiyor.

👩 8 yıldır birebir eseri kullanıyordum, çok mutluydum. Eserim yeni bozuldu modül değişimi yapmak yerine tıpkı eserinin yenisini aldım Arzum kalitesi.

3️⃣ Karaca Flamingo

En Iyi Mutfak Robotu Tavsiyeleri168636 2 Mutfak robotu fiyatları giderek yükseliyor o yüzden çok geç kalmadan gereksinim duyulan eseri almak gerekiyor. Bu Karaca mutfak robotu da en uygun mutfak robotu modellerinden birisi. Karaca Flamingo, istediğiniz tüm eserleri rendeler, doğrar, püre haline getirir ve karıştırır. Dilediğiniz her formda besin hazırlamanın mümkün olduğu Karaca Flamingo, tıpkı vakitte Max Touch teknolojisine de sahip. Yani ne kadar güç uygulanırsa aygıt da o kadar güç uyguluyor. Eserin çelik el blenderi tıpkı vakitte tencerelerde de kullanılabiliyor ve çizilme yapmıyor.
 • 1500 W güçlü motor
 • 1,5 lt kapasiteli doğrama haznesi
 • 1 lt kapasiteli çırpıcı haznesi
 • 5 işlevli (doğrama, rendeleme, çırpma ve el blender)
 • Çift taraflı paslanmaz çelik bıçak
 • Paslanmaz çelik çırpma telleri
 • Hafif karışımlar için balon çırpıcı
 • Isıya güçlü paslanmaz çelik el blenderi ve çırpıcı
 • Max Touch teknolojisi

Karaca Flamingo kullanıcı yorumları 💭

👨 Mutfakta olmasa olmazlardan biri. Çok hoş bir eser, herkese tavsiye ederim. Çok hoş ve kullanışlı

👩 O kadar hoş bir eser ki. Anneme aldım 3sn de parçalıyor her şeyi haznesi büyük. Çok kaliteli bir eser hiç düşünmeyin alırken.

4️⃣ Arzum AR1044 Prostar 1000

En Iyi Mutfak Robotu Tavsiyeleri168636 3 En iyi mutfak robotu markası Arzum’un AR1044 Prostar 1000 modeli kompakt lakin yetenekli yapısıyla ön plana çıkıyor. Eserde yer alan narenciye konisi ile çarçabuk portakal, nar yahut greyfurt üzere meyve suları hazırlayabilir, katı meyve sıkacağı ile posayı ve meyve suyunu birbirine karıştırmadan süzebilir, farklı boyutlardaki rendeleme ve dilimlere aparatlarıyla kesme süreçlerinizi yapabilirsiniz. Birebir vakitte krema aparatı sayesinde özel soslar yahut kremalar hazırlamak da mümkün. Birbirinden farklı aksesuarlara sahip olan AR1044 Prostar 1000, 1,75 litrelik sürahisi sayesinde çorba dahil olmak üzere çeşitli içecekler hazırlamanızı sağlıyor. Parçalama süreçleri için ise 1 litrelik kabı bulunuyor.
 • 1000 W motor gücü
 • Narenciye sıkacağı
 • Katı meyve sıkacağı
 • Rendeleme/dilimleme
 • Pulse fonksiyonu
 • 25 düzey sürat ayarı
 • Hamur yoğurma ve çıprma araparı
 • 1,75 litre sürahi blender
 • 1 litre hazne

Arzum AR1044 Prostar 1000 kullanıcı yorumları 💭

👨 Eser çok hoş. Olağan blenderdan mutfak robotuna geçtim, birinci robotum bu, çok mutlu kaldım.

👩 Çok kullanışlı ve pratik. Fiyatının üstünde bir kalitede, çok severek kullanıyorum.

5️⃣ Yoksul Culina Chef

En Iyi Mutfak Robotu Tavsiyeleri168636 4 Listemizdeki bir öbür en düzgün mutfak robotu modeli olan Fakir Culina Chef, geleneksel metotların ötesinde, hamur işlerinizde mutfaktaki en büyük yardımcınız oluyor. Geniş haznesi ve yüksek gücü sayesinde hamur işi hazırlıklarınızda sizi büyük bir zahmetten kurtarıyor. Ayrıyeten, içecek karıştırma yahut köfte harcı hazırlama üzere başka tüm gereksinimlerinize da yardımcı olabiliyor.

Fakir Culina Chef Mutfak Robotu, fonksiyonel karıştırma aparatlarıyla çırpma, yoğurma ve karıştırma üzere iytiyaçları karşılıyor. 1000 W çalışma gücü ve 5 litre kapasitesiyle hamur işlerinizde el değmiş üzere lezzetli sonuçlar almanızı sağlıyor. Paslanmaz çelikten üretilen karıştırma haznesi dayanıklılık gösterirken, kulpları sayesinde rahatça taşımanıza ve kullanmanıza imkan tanıyor. Ayrıyeten, eliptik karıştırma tekniğiyle kol gücü gerektirmeden ve elinizi kirletmeden istediğiniz kıvamda hamur hazırlamanıza yardımcı oluyor. Çift kancalı yoğurma düzeneği ve 5 litrelik hazne kapasitesiyle tüm gereçlerinizi yüksek performansla karıştırmanıza imkan tanırken 6 farklı sürat ayarıyla istediğiniz kıvamda eserler hazırlayabiliyorsunuz.

 • 6 farklı sürat ayarı
 • 1000 W güç
 • 5 Lt hazne kapasitesi
 • Sıçramayı önleyen şeffaf muhafaza kapağı
 • Çırpma, yoğurma ve karıştırma aparatı

Fakir Culina Chef  kullanıcı yorumları 💭

👨 Eser öbür marka eserlere göre çok daha aparat barındırıyor içerisinde. Öbür markalarda tek adet yoğurma haznesi bulunurken bunda paslanmaz çelik ve cam haznesi, hamur yoğurma aparatında çift aparatla süreci en yüksek düzeye çıkarması ve eserin öteki markalara göre uygun oluşu eseri tercih etme sebebim.

👩 Eseri ekmek hamuru yapmak için aldım. Katiyetle verilen parayı hakkediyor. Son derece kabarık ipeksi bir hamur elde ettim eser sayesinde.

6️⃣ Karaca Pro-Multimax

En Iyi Mutfak Robotu Tavsiyeleri168636 5 Karaca Pro Multimax mutfak robotu 2000 Wattlık güçlü motoru ile mutfaktaki güçlü yardımcılarınızdan birisi olabilir. Geniş haznesi ile birden fazla süreci birebir anda yapabilen Karaca Pro-Multimax, paslanmaz çelik bıçakları, mutfakta doğrama, çırpma ve parçalama süreçlerini çarçabuk yapabilmenize imkan tanıyor. Buz üzere sert materyalleri rahatlıkla parçalayabilen aygıt özel dizaynlı tırtıklı bıçaklara sahip. Bu bıçaklarda bulunan buz kırma özelliği sayesinde milkshake’ten smootielere birbirinden lezzetli soğuk içecekler hazırlamak mümkün. Çift taraflı paslanmaz çelik bıçaklar sayesinde et, soğan, zerzevat ve meyveleri pratik bir biçimde karıştırabilirsiniz. Karaca mutfak robotu fiyatı göz önüne alındığında tam bir fiyat/performans eseri diyebiliriz.
 • 2000W güçlü motor ile rahat doğrama, çırpma ve parçalama
 • 1,5 L hazne kapasitesi
 • 800 ml kapasiteli karıştırma kabı
 • Özel tasarlanmış tırtıklı bıçaklar ile buz kırma özelliği
 • Çizilmeyi önleyici yüzük aparatı sayesinde çorbaları tencerede karıştırma imkanı
 • Çift taraflı paslanmaz çelik bıçakları ile et, soğan, zerzevat ve meyveleri doğrayabilme
 • İkili çelik mikser ucu
 • Dilimleme ve rendeleme işlevleri için 2 farklı paslanmaz çelik diski
 • Isıya güçlü blender ayağı
 • Turbo fonksiyonu

Karaca Pro-Multimax kullanıcı yorumları 💭

👨 Hakikaten çok yeterli 1 aylık kullanım sonucunda inanılmaz mutluyum. Bütün şişe domatesleri bununla kısa müddette hallettik. Haznesi kâfi genişlikte, bıçakları da hoş kesiyor. Tavsiye ederim.

👩 Çok kullanışlı bir eser. Muhtaçlığı olan düşünmeden almalı.

7️⃣ Grundig RHB K 4050

En Iyi Mutfak Robotu Tavsiyeleri168636 6 Grundig mutfak robotu RHB K 4050, parçalama doğrama, karıştırma, rendeleme ve çırpma fonksiyonlarını bir ortada sunuyor. Beş modülden oluşan aygıtta paslanmaz çelik el blenderı, paslanmaz çelik çırpıcı, doğrayıcı kabı ve doğrayıcı aparatı ve ölçü kabı bulunuyor. RHB 4050 K, zerzevat ve meyveler üzere katı yiyecekleri kolaylıkla doğramaya, parçalamaya ve püre haline getirmeye; yumurta, kek hamuru, krep harcı üzere sıvı karışımları çırpmanızı sağlıyor. Şayet en ucuz mutfak robotu fiyatları arıyorsanız Grundig RHB K 4050 en uygun tercih olabilir.
 • 1500 W motor gücü
 • Çok fonksiyonlu
 • 4 bıçaklı paslanmaz sistem
 • 1,7 litrelik hazne
 • 2 kademeli sürat ayarı
 • Tek tuşla kontrol
 • Blender, çırpıcı, doğrayıcı kabı, doğrayıcı ve ölçü abı

Grundig RHB K 4050 kullanıcı yorumları 💭

👨 Birinci kez Grundig marka bir eser aldım. Birkaç gündür kullanıyorum fakat düzgün ki almışım. Haznesi baya büyük.

👩 1500 watt olması eseri almamda çok tesirli oldu. Bu kadar güçlü bir blender daha evvel kullanmamıştım. Çorbaları pürüzsüz, ipek üzere yapıyor.

8️⃣ Arnica Prokit 444 Mini

En Iyi Mutfak Robotu Tavsiyeleri168636 7 Listemizdeki Arnica mutfak robotu, mutfağında az yer olan yahut eserin az yer kaplamasını isteyen şahıslara yönelik diyebiliriz. Arnica 444 Mini, bu hedefteki en yeterli mutfak robotu tavsiyesi diyebiliriz. Lakin küçük olması sizi şaşırtmasın, aygıt dilimleme, rendeleme, parçalama, karıştırma üzere süreçleri yerine getirebiliyor. Arnica 444 ‘ün iki farklı suratı ve pulse seçeneği bulunuyor. 600 Watt’ lık motor gücü ve çelik bıçakları sayesinde et üzere parçalanması güç materyalleri işleyebiliyor. Arnica Prokit 444 Küçük, rendeleme ve dilimleme bıçakları ile zerzevat ve meyveleri kolay kolay parçalamanızı, hamurunuzu ise homojen biçimde karıştırmanızı sağlıyor. Şayet mini mutfak robotu arıyorsanız Arnica 444 Küçük tam da aradığınız eser olabilir.
 • 600 W motor gücü
 • 2 farklı sürat ve pulse seçeneği
 • Dilimleme – rendeleme
 • Parçalayıcı bıçak
 • Hamur karıştırma
 • 1 litre kapasiteli hazne
 • Emniyet kilit sistem

Arnica Prokit 444 Küçük kullanıcı yorumları 💭

👨 Hiç tereddütsüz alabilirsiniz. 8 ay evvel aldık çok de mutluyuz.

👩 Öncelikle eser tam istediğim üzere ufak mutfağımda çok yer kaplamadı. Kullanımı kolay ve gereğince güçlü bir motoru var, ben beğendim.

9️⃣ Tefal 5 Second Chopper Maxi Kit K13210

En Iyi Mutfak Robotu Tavsiyeleri168636 8 Mutfak robotu lakin elektriksiz = Tefal K13210. Eser manuel olarak çalışıyor ve tüm doğrama süreçlerini çarçabuk yerine getiriyor. Tefal 5 Second Chopper Maxi Kit ile isterseniz soğanları doğrayın isterseniz de humus üzere lezzetli soslar hazırlayın. Yalnızca bıçağı takın, malzemeyi ekleyin, kapağı kapatın ve kolu çekin… Ne kadar çok çekerseniz, o kadar ince doğramış oluyorsunuz. Bu ortada çekme sistemi ile bir çekiş 7 devre denk geliyor.
 • Patentli bıçak sistemi
 • Manuel Boost sistemli çekme mekanizması
 • Dilimleme, kesme, doğrama, karıştırma
 • Buz Kırma, Güvenlik kilidi
 • 900 Ml hazne

Tefal 5 Second Chopper Maxi Kit K13210 kullanıcı yorumları 💭

👨 Sık sık kullanıyorum. Sıkıntısız eser. Havuç, turp üzere sert eserlerde bile sorun yaratmadı.

👩 Eseri çok beğendim hem üstten hem de alttan sıyırma aparatı çıkıyor içinden. 900 ml çok ülkü. Tavsiye ederim

🔟 Karaca Mastermaid Power 10 In 1

En Iyi Mutfak Robotu Tavsiyeleri168636 9 Fiyat performans mutfak robotu arıyorsanız Karaca Mastermaid Power 10 In 1 aradığınız eser olabilir. Tek başına tüm mutfak gereksinimlerini karşılayan Karaca Mastermaid Power’ın 10 farklı aparatı ile doğrama, karıştırma, öğütme, rendeleme, dilimleme, yoğurma ve çırpma işlevlerinin hepsine erişmiş oluyorsunuz. Çift kanatlı doğrayıcı bıçakların güçlü performansı sayesinde humus, salça, kıyma ve tarhana üzere yiyeceklerinizi süratlice hazırlayabileceğiniz Mastermaid Power, yumurta çırpma aparatı ile tanımınız için gerekli yumurtaları 1,5 dakika üzere kısa bir müddette kabartabilir, 5 farklı paslanmaz çelik rende başlığı ile meyve, zerzevat ve sert peynirleri farklı biçimlerde dilimleyebilir ve rendeleyebilir, 1000 ml hazneli blender sürahisi ile buzları kırabilir, öğütücü aparatı ile kahve ve baharatları damak tadınıza nazaran farklı düzeylerde çekebilirsiniz. 2000 W güçlü motoru ve hamur yoğurma aparatı ile en ağır kıvamdaki hamurları bile istek ettiğiniz homojenliğe getirirken, kaymaz tabanı sayesinde rahat ve inançlı bir kullanım sunan Mastermaid Power blender seti, aparatlarının bulaşık makinesinde yıkanabilmesi ve pratik biçimde sökülüp takılabilmesiyle de epey ülküdür.
 • 2000W motor gücü
 • 1500 ml’lik hazne
 • 10 farklı aparatı ile doğrama, karıştırma, öğütme, rendeleme, dilimleme, yoğurma ve çırpma
 • Çift katlı, 4 kanatlı doğrayıcı bıçaklar
 • 1000 ml hazneli blender sürahi
 • Öğütücü aparatı ile kahve ve baharatları farklı düzeylerde çekebilme
 • Yumurta çırpma aparatı
 • Hamur yoğurma aparatı
 • 5 farklı paslanmaz çelik rende başlığı
 • Kaydırmaz ayaklar
 • Aparatlar bulaşık makinesinde yıkanabilir ve pratik biçimde sökülüp takılabilir

Karaca Mastermaid Power 10 In 1 kullanıcı yorumları 💭

👨 Tek sözle kusursuz sahiden artık mutfaktaki küçük yardımcım. Shake ve buz kırma özelliği çok güzel. Doğrayıcı rende özelliği ve bıçakları sağlam.

👩 Eser çok güçlü. 2 bıçağı bile çok düzgün iş görüyor. Sürahisi ve baharat öğütücüsü de harika.

11. Bosch MultiTalent 3

En Iyi Mutfak Robotu Tavsiyeleri168636 10 Bosh mutfak robotu MultiTalent 3, 800Watt motoru, 2 sürat ayarı ve darbeli çalıştırma özelliği ile gereksiniminizi karşılamaya çalışıyor. Paslanmaz çelik ve çok işlevli bıçaklar ile gelen eser 50 farklı işleviyle mutfak asistanı üzere vazife alıyor. Otomatik kablo sarma özelliği ve aksesuarların hepsini tek bir haznede saklanabilme yeteneğiyle Bosch MultiTalent 3 birebir vakitte alan tasarrufu ve kullanım kolaylığı da sağlıyor. 500gr un ve azamî 0.8 kg materyal kapasiteli 2.3 lt hazne, 1 litre kapasiteli polikarbon karıştırma kabı ve dahasıyla MultiTalent 3 her iş için uygun bir araç oluyor. Sonuç olarak Bosh en kaliteli mutfak robotu markalarından birsi ve bu eseri de segmentinde savlı.
 • 800 W motor gücü ve iki sürat ayarı
 • Çok işlevli 6’lı bıçak
 • Buz kırma özelliği
 • 2.3 lt hazne
 • 1 litre kapasiteli polikarbon karıştırma kabı
 • Kahve çekirdeği, sert peynir çeşitleri, baharat, taneli yemişler vb. şeyler için özel bıçak
 • Çift taraflı 2şer adet dilimleme ve rendeleme diski

Bosch MultiTalent 3 kullanıcı yorumları 💭

👨 Çok âlâ bir eser. Gereksinimim olduğunda çabucak açıp kullanıyorum, pratik ve çoklu iş yapıyor. Bosch’ tan şaşmayın ömürlük kendisi.

👩 Muazzam. Her işlevini gelir gelmez denedim ve âlâ ki aldım dedim. Daha değerli markaları da kullanmış biri olarak bunu öneriyorum

12. Philips ProMix HR2546/00

En Iyi Mutfak Robotu Tavsiyeleri168636 11 Philips mutfak robotu ProMix el blenderi güçlü motoru ve ergonomik yapısıyla dikkat çekiyor. Tek düğme ile süratli ve tesirli bir karıştırma sunan aygıt, sıçrama önleyici bıçak muhafazası ile pak bir kullanım vadediyor. Philips bu eserde daha süratli ve homojen karıştırma için optimum yiyecek akışı ve azamî performans sunmak üzere özel üçgen bıçaklar kullanıyor. Turbo fonksiyonu ile sert materyallerin kesilebildiği aygıtta ikili çırpıcı aparatı ile yumuşak krep hamurları yahut soslar hazırlamak da mümkün.
 • 700 W motor gücü
 • XL doğrayıcı
 • İkili çırpıcı
 • 2 adet sürat ayarı
 • Turbo modu
 • Pratik kullanım

Philips ProMix HR2546/00 kullanıcı yorumları 💭

👨 Eser hoş. Doğrama kabı el ile tutulup çalışılacak formda dizayn edilmiş. Pek sessiz kullanışlı.

👩 Eser hoş, pratik ve evvelki kullandığımdan çok daha sessiz. Harıl harıl bir çalışması yok, kullanımı kolay 🤩

Mutfak robotu satın alma rehberimizin sonuna gerçek gelmiş durumdayız. Bu içeriğimizde en yeterli mutfak robotu markaları ve onların eserlerine yer vermeye çalıştık. Mutfakların artık vazgeçilmezi haline gelen bu araçlardan üstte da dediğimiz üzere yüzlerce farklı model bulunuyor. Hangisini tercih edileceğini tespit etmek kimi vakit güç olabiliyor. Beşerler bazen en çok tercih edilen mutfak robotu modellerini almak istiyor bazen de direkt araştırmak istiyor. Bu yazımızın hedefi da sizlere en uygun modelleri sunmak.

Mutfak robotu alırken nelere dikkat edilmeli ❓

En Iyi Mutfak Robotu Tavsiyeleri168636 12 Meyveleri, zerzevatları elinizle soyup kesmeye ve küçük aparatlar ile sularını sızmaya çalıştınız lakin bundan usanarak bir mutfak robotu almaya karar verdiniz. Ama hangi eseri tercih edeceğiniz hakkında hiçbir fikriniz yok. O halde evvel gereksiniminizi kesin olarak netleştirmeli ve sonrasında kararınızı kullanmanız gerekiyor. Bunun için mutfak robotu satın alırken bunlara dikkat edin:

1. Kalite 💱

Mutfak robotu satın alırken öncelikle alacağınınız eserin bilindik bir marka olmasına ihtimam gösterin. Ucuz eserler yahut hiç duyulmamış firmalar muhtemelen en olmadık yerde sizi yolda bırakacaktır. Kalite yalnızca marka değil elbette; kullanım kolaylığı, ergonomi ve materyal kalitesi de kıymetli.

2. Ebatlar 📐

İkinci olarak ise alacağınız eserin ebatlarına bakmanız kıymetli. Mutfağınız geniş olmayabilir yahut mutfak robotunun çok fazla alan kaplamasını istemiyorsunuzdur, hasebiyle daha kompakt eserlere yönelmeniz gerekir. Lakin şunu unutmayın: Eserin boyutu küçükse doğrama haznesi de küçüktür. Tıpkı formda eser büyükse hazneleri de büyüktür. Şayet geniş bir aileyseniz büyük eserleri almak gerçek karar olabilir.

3. Paklık 🧹

Mutfak robotları çalışma prensipleri nedeniyle çok çabuk kirleniyorlar. Evet, tüm doğrama yahut yoğruma üzere işleri çok süratli yapıyorlar lakin tıpkı vakitte temizlenmeleri de gerekiyor. Bu nedenle bulaşık makinesinde yıkamaya uygun mutfak robotlarını tercih etmeniz gerekebilir.

4. Fiyat 💲

Elbette her elektronik eserde olduğu üzere en kıymetli şey bu kategoride de fiyat. Mutfak robotu fiyatları geniş bir yelpazeye yayılıyor. Eserin boyutu, özellikleri, kalitesi ve hatta rengi fiyat üzerinde önemli formda tesirli. Bu nedenle evvel gereksiniminiz olan şeyleri tespit etmek sonra da bu muhtaçlığı karşılayan en istikrarlı eseri bulmak kıymetli. Aksi takdirde gereksiniminiz olmayan şeylere fazla para verebilir yahut gereksiniminizi karşılamayan eserler satın alabilirsiniz.

5. Yetenekler 🛠️

Her mutfak robotu birebir özelliklerde değil. Örneğin kimilerinin motoru epey güçlü kimilerininki ise güçsüz lakin sessiz. Ayrıyeten doğrama kaplarının kapasitesi, bıçaklarının özellikleri, kesim yahut doğrama modları üzere pek çok seçenek bulunuyor. Dediğimiz üzere gereksiniminizi karşılayacak özellikleri hedeflemek satın almada en hakikat yoldur.

En Güzel Mutfak Robotları İçerik Oylaması 5/5 (⭐⭐⭐⭐⭐) Toplam Oy: 29196

İçerik
Dünyanın ilk MagSafe akıllı aydınlatması ile tanışın

Apple’ın iPhone 12 ile birlikte tekrar hayata geçirdiği MagSafe temas teknolojisi farklı fikirlere konut sahipliği1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Elon Musk’ın 44 milyar dolara aldığı X’in (Twitter) güncel değeri gülünç seviyede

Eski mavi kuş Twitter yahut şimdiki ismiyle X, finansal manada güç devirlerden geçmeye devam ediyor.1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Hafızası Dolu Olan Telefonu Temizleme Yöntemleri

Hafızası Dolu Olan Telefonu Temizleme Yöntemleri - Hafıza telefonun en büyük özelliklerinden biridir. Alırken dikkat1

6 dk. 13 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.