KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iPhone 15 ile Apple Watch ve AirPods’u şarj edebileceksiniz

Iphone 15 Ile Apple Watch Ve Airpods U Sarj Edebileceksiniz168753 0 iPhone 15 & 15 Plus, iPhone 15 Pro & 15 Pro Max, artık Lightning temas noktası yerine USB-C portunu kullanıyor. Bu, Apple ekosisteminde olanların kulaklık ve akıllı saatlerini şarj etmek için iPhone’u kullanabilecekleri manasına geliyor.

Apple, iPhone 15 Pro Max tanıtımında yeni fonksiyona dikkat çekti. USB-C portlu Mac’ler, AirPods ve Apple Watch’u şarj etmek için kullanılabiliyordu; artık bu aksesuarları iPhone ile şarj etme alışkanlığımız olacak. Şarj aletiniz yanınızda yokken AirPods kulaklığınızın yahut Apple Watch’unuzun pili bittiğinde artık iPhone’unuzu kullanabileceksiniz. Lakin, bir kısıtlama var. iPhone 15 Pro modelleri USB 3 takviyesiyle 10 Gb/s sürate kadar data transferine müsaade verirken, standart iPhone 15 modelleri, Lightning portuyla birebir suratlar olan USB 2 şarj suratlarıyla sonlu.

USB 3 kablonun fiyatı 2541 TL!

iPhone modelleri örgülü USB-C kablo ile geliyor. Yalnız 10 Gbps sürat sağlayan USB 3 kablosu farklı satılıyor. Apple Online Store’da 10 Gbps’e kadar USB 3 bilgi transferine izin veren -1 metre uzunluğunda- Thunderbolt 4 Pro kablonun fiyatı 2541 TL. USB 2 suratlarında bilgi transferine müsaade veren 2 metre uzunluğunda 240 W USB-C şarj kablosunun fiyatı ise 985 TL.

İçerik
Çaycı & çay makinesi tavsiyesi için en iyi çay makineleri (2023)

Çaydanlıkta kısık ateşte ya da semaverde demlenen çayın lezzeti elbette öbür lakin klâsik çay demleme1

14 dk. 9 Okundu
İçerik
İlk kez soyu tükenmiş bir türden RNA elde edildi

Tazmanya ada eyaleti dışında bu çizgili, köpek büyüklüğündeki hayvan yaklaşık 2.000 yıl evvel başka doğal1

2 dk. 8 Okundu
İçerik
Huawei P60 Pro rekora koşuyor: Satışlar 12 milyonu aşabilir

Bildiğiniz üzere Huawei, ABD tarafından ticari kara listeye alınmış vefirmanın 5G, Android işletim sistemi ve getirdiği1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.