KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iOS 17’de yeni sorun: Bazı iPhone’lar geceleri otomatik kapanıyor!

Ios 17 De Yeni Sorun Bazi Iphone Lar Geceleri Otomatik Kapaniyor169670 0 Bazı iPhone modelleri geceleri otomatik olarak kapanıyor. Alarm ve öteki iPhone özelliklerini kesintiye uğratan sorun, iOS 17 son sürümünü çalıştıran aygıtlarda da yaşanıyor.

Bazı iPhone’ları etkiliyor

Konuya ait olarak gerek toplumsal medya platformlarında gerekse de Apple dayanak forumunda birçok şikayet kelam konusu. Bir kullanıcı iki başka kurduğu alarmın çalmadığından şikayetçi oldu. Diğer birkaç kullanıcı benzeri sıkıntıları yaşadıklarını lisana getirdi ve sorunun iPhone’un geceleri kapanmasıyla ilişkili olabileceği ortaya çıktı. Pil ayarlarını denetim edip gece boyunca kesinti olup olmadığına bakmak gerekiyor.

iOS 17’nin son sürümünde de yaşanıyor

Bazı kullanıcılar da sabahları uyandıklarında şifrelerini girmek zorunda kaldıklarını, bunun da iPhone’un gece boyunca yine başlatıldığının yahut kapandığının işareti olduğunu belirtti. Bir kullanıcı, iOS 17.0.3 yüklü iPhone 15 Pro Max aygıtının tabiatıyla tekrar başladığını lisana getirdi. Tıpkı sorun tıpkı iOS sürümünü çalıştıran iPhone 13 Mini’de de ortaya çıktı.

Kapanma sorunu iPhone 15 modelleriyle hudutlu olmadığı üzere tüm kullanıcıların da yaşadığı bir sorun değil. Şu an şimdiki iOS 17 sürümü iOS 17.0.3. Beta programına kayıt olanlar için şimdiki sürüm iOS 17.1.

İçerik
Counter Strike 2 (CS2), Mac’lere gelecek mi? İşte Valve’ın açıklaması

Valve, yakın vakitte yaptığı açıklamada tanınan Counter Strike: Küresel Offensive’in (CS:Go) yerini alan Counter Strike1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Telegram Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Telegram Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır? - Mesajlaşma uygulaması olarak sürekli Whatsapp kullanan ancak belirli1

3 dk. 45 Okundu
İçerik
Microsoft yeni Surface Laptop Go 3 ve Surface Go 4’ü duyurdu: İşte yenilikler

Microsoft bugün düzenlediği etkinliğinde Surface Laptop Go serisinin yeni üçüncü kuşak modelini ve uygun fiyatlı1

4 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.