KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Düşük gecikme ile 12 saat pil ömrü: Karşınızda Sony InZone Buds

Sony Inzone Buds Kulakligini Tanitti Iste Fiyati Ve Ozelikleri169640 0 Sony, geçtiğimiz gün gayriresmi olarak PS5 Slim olarak isimlendirilecek yeni PS5 modelini tanıttı. Firma tıpkı vakitte hem PC hem de konsolları için oyun odaklı yeni kulak içi kablosuz kulaklığı InZone Buds modelini de tanıttı. Yeni kulaklıklar biraz büyük bir yapıya sahip olsa da görünüşe nazaran bu büyüklük uzun pil ömrü için tercih edilmiş.

Sony InZone Buds özellikleri

Sony Inzone Buds Kulakligini Tanitti Iste Fiyati Ve Ozelikleri169640 1 Sony, InZone Buds kulaklıkların pil ömrünü optimize etmek ve sesi mümkün olan en düşük gecikme müddetinde sunmak için tasarlandığını söylüyor. InZone Buds PS5, PC’ler ve taşınabilir aygıtlar da dahil olmak üzere çeşitli aygıtları destekliyor. Sony tıpkı vakitte InZone Buds’ı gecikme mühletini 30 milisaniyenin altına indiren bir USB-C dongle ile birlikte gönderiyor. Bu adaptör kontağı sağlandığında 12 saate kadar pil ömrü elde ediliyor. Aygıtın kutusu devreye girdiğinde ise mühletler ikiye katlanıyor. Standart kullanımda ise 24 saate kadar pil ömrü sunuluyor. Bununla birlikte InZone Buds tıpkı vakitte Bluetooth LE Audio‘yu da destekliyor.
Sony Inzone Buds Kulakligini Tanitti Iste Fiyati Ve Ozelikleri169640 2 Sony InZone Buds, 360 derece uzamsal ses özellikleriyle de öne çıkıyor. Sound Field Optimization, 360 Spatial Sound Personalizer akıllı telefon uygulamasını kullanarak kullanıcıya özel bir işitme profili oluşturuyor. InZone Buds ayrıyeten, şoförlerin test sesleri çalarak ve sesin kulak kanalını nasıl doldurduğunu ölçmek için geri bildirim mikrofonları kullanarak kulak kanalına nazaran kişiselleştirilen Sound Tone Personalization özelliği ile bir adım daha ileri gidiyor. Akustik tahlile dayalı olarak, ses daha sonra InZone Hub PC yazılımına yükleniyor ve burada eşsiz uzamsal ses hassasiyeti ile hakikaten şahsileştirilmiş bir uzamsal dinleme tecrübesi oluşturmak için daha fazla ferdileştirme yapılabiliyor.

Dört set silikon kulaklık ucuyla (ekstra küçük uzunluk dahil) birlikte gelen InZone Buds için Sony, WF-1000X kulaklıklarıyla tıpkı “Dynamic Driver X” ses mimarisini kullandığını söylüyor. Öte yandan Sony, bu kulaklıkları katiyen oyun odaklı konumlandırıyor. Evet, müzik ve öbür oyun dışı cümbüşler için aktif gürültü engelleme (ANC) ve ortam sesi modları var fakat temel maksat burada oyunlar.

Sony InZone Buds fiyatı

Sony InZone Buds oyuncu kulaklıkları siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneğine sahip. InZone Buds, halihazırda ön siparişe de açılmış durumda. Sony, InZone Buds fiyatını ise 199 dolar olarak açıkladı.

İçerik
iPhone 15 Pro Max, görünüşe göre iPhone 14 Pro Max’i zar zor geçiyor

Dünyanın birinci 3nm işlemcisi olan A17 Pro’da Apple için geniş bir oyun alanı olması bekleniyordu.1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Apple etkinliği: Apple Watch 9 ve Watch Ultra 2’den tüm beklenenler

Apple, 12 Eylül’de Türkiye saatiyle 20:00’da düzenleyeceğiz Wanderlust isimli aktiflik kapsamında iPhone 15 serisiyle birlikte1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Samsung Galaxy S23 FE’nin fiyatı sızdırıldı: Ekim ayında gelebilir

Samsung Galaxy S23 FE'nin 2023'ün dördüncü çeyreğinde küresel pazarda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Merakla beklenen akıllı1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.