KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iOS 17’de şimdi de WiFi sorunu yaşanıyor

Ios 17 De Simdi De Wifi Sorunu Yasaniyor169607 0 Apple’ın iOS 17 güncellemesi kullanıcıların canlarını sıkmaya devam ediyor. iPhone XS’ten başlayarak birden fazla iPhone’a yüklenebilen iOS 17, görünen o ki güncellemeyi telefonlarına yükleyen birtakım şahıslarda WiFi problemine neden oluyor. iOS 17 WiFi sorunu hakkında ise şimdilik resmi bir düzeltmenin olmadığı bildiriliyor.

iOS 17’de WiFi sorunu

WiFi sorununun herkesi etkilemediği belirtilirken ana sorunun, kimi şahısların iPhone yahut iPad’lerinin Wi-Fi üzerinde çalışmayı durdurmasından kaynaklandığı belirtiliyor. Aygıt, WiFi ağına bağlı kalmaya devam ediyor ancak internet ilişkisi kesilmiş üzere hiçbir bilgi transferi yapmıyor. Bununla birlikte, kullanıcılar tıpkı ağa bağlı başka aygıtların olağan halde çalışmaya devam ettiğini ve temasın çoklukla kendiliğinden geri geldiğini bildiriyor. Öbür kullanıcılar ise Wi-Fi kullanmaya devam edebildiklerini fakat ilişkinin bir müddetliğine aşırı yavaşlayabildiğini bildiriyor.

Sorunu yaşayan kullanıcılar hem X’te hem de Reddit’te paylaşımlar yapıyor. Bir kullanıcı Wi-Fi kanal aralığını 20 MHz, 40 MHz yahut 80 MHz olarak ayarlamanın meseleleri çözdüğünü sav ediyor. Diğer bir kullanıcı ise iPhone’da uçak modunu aktifleştirip akabinde tekrar devre dışı bıraktığınızda sorunun çözüldüğünü aktarıyor. Bununla birlikte WiFi meselesinin yaygın bir sorun mu yoksa yalnızca az sayıda kullanıcıyı mı etkilediği bilinmeyen. Apple, iPhone kullanıcılarını etkileyen Wi-Fi meseleleri olduğunu şimdi kabul etmedi ya da reddetmedi.

İçerik
Vivo X100 serisinin bir özelliği daha belli oldu: Neler sunacak?

Bildiğiniz gibi Vivo, amiral gemisi Vivo X100 serisi için çalışmalarını hızlandırdı. Bu noktada Vivo X90 serisinin halefi1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Nvidia, İsrail’deki son derece önemli yapay zeka zirvesini iptal etti

Birkaç hafta evvel Nvidia, şirketin CEO’su Jensen Huang'ın Yapay Zeka Zirvesi (AI Summit) kapsamında bir1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Xiaomi 14 Pro’nun görüntüleri sızdı: İşte tasarımı

Önümüzdeki haftalarda tanıtılması beklenen Xiaomi 14 serisinden yeni bilgiler duymaya devam ediyoruz. Öyle ki yeni jenerasyon1

2 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.