KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Google Pixel 8a ilk kez canlı olarak görüntülendi

Google Pixel 8A Ilk Kez Canli Olarak Goruntulendi169068 0 Bildiğiniz üzere Android ekosisteminin başında yer alan Google, yeni telefonları Pixel 8, Pixel 8 Pro ve Pixel 8a için hazırlıklarını sürdürüyor. Bu bağlamda serinin özellikleri artık netleşti diyebiliriz. Son olarak heyecanlı bekleyiş sürerken, Pixel 8a modelinin dizaynını gösteren yeni manzaralar internete sızdı.

Google Pixel 8a birinci sefer canlı olarak görüntülendi

Paylaşılan sızıntıya nazaran mavi renk seçeneğinde görüntülenen Pixel 8a, evvelki iki Pixel modeli Pixel 6 ve 7 ile misal bir art tasarıma sahip olacak. Bu noktada çıkıntılı kamera modülü korunurken, ön tarafta ufak değişiklikler mevcut. Göze çarpan birinci ayrıntı, kenar çerçevelerinin artık daha yuvarlak olması. Böylece keskin köşeler rafa kaldırılmış.

Diğer tarafta Google’ın, çerçeve kalınlığını uzun müddettir değiştirmediğini görüyoruz. O denli ki Pixel 8a’daki çerçeveler hissedilir derecede kalın

Google Pixel 8A Ilk Kez Canli Olarak Goruntulendi169068 1 Google Pixel 8a hakkında bildiklerimiz şu an için bunlarla hudutlu. Lakin yakın vakitte Geekbench’te görüntülenen telefonun sürat aşırtmalı bir Tensor G3 yonga setine sahip olacağı doğrulandı. Münasebetiyle bütçe telefonu, serinin temel ve Pro modeli ile yakın bir performansta çıkış yapacak. 

Pixel 8, 8 Pro ve 8a olmak üzere Pixel 8 serisi önümüzdeki Ekim ayında tanıtılacak. Bu noktada Google, 4 Ekim tarihli ”Made by Google” etkinliğine işaret ediyor.

İçerik
Bilim insanları iklim değişikliğine karşı okyanuslardan yararlanacak

200'den fazla bilim insanı, gezegeni ısıtan karbondioksiti dünya okyanuslarında hapsetmenin yollarının "sorumlu" bir formda araştırılmasını1

3 dk. 1 Okundu
İçerik
Microsoft’un Activision satın alımı İngiltere’den ön onay aldı!

Birleşik Krallık Rekabet ve Piyasa Kurumu (CMA), Microsoft'un 69 milyar dolarlık Activision Blizzard anlaşmasına devam1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Otokar ARMA II 8×8 Kurtarma Aracı’na yakından bakıyoruz

Otokar'ın yerli motordan güç alan ARMA II 8x8 aracının Taşınabilir Tamirat ve Kurtarıcı Aracı versiyonu1

2 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.