KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iOS 17.1 çıkış tarihi belli oldu: İşte gelecek yenilikler

Ios 17 1 Cikis Tarihi Belli Oldu Iste Gelecek Yenilikler169775 0 ANFR’ye nazaran Apple’ın bir sonraki iOS güncellemesi olacak iOS 17.1, 24 Ekim’de yayınlanacak. Yeni iOS 17 sürümü, iPhone 12’nin radyasyon düzeyini düşürecek ince ayar içerecek. Bunun yanı sıra iPhone 15 Pro modellerine özel bir değişikliğin yanı sıra birkaç ufak yenilikle gelecek.

Güncelleme, iPhone 12 SAR meselesini çözecek. Hatırlanacağı üzere, Fransa, Eylül ayında Apple’a iPhone 12 satışlarını durdurması ve telefonu Avrupa elektromanyetik radyasyon standartlarına uygun hale getirecek halde düzeltmesi buyruğunu vermişti. Apple’a nazaran ANFR, iPhone 12’nin SAR kıymetini hesaplarken iPhone’lardaki beden dışı tespit sistemini hesaba katmadı; hasebiyle test sonucu yanılgılı çıktı. Apple’a nazaran iPhone 12’nin kullanımı her vakit inançlı oldu lakin yeniden de şirket, bir güncelleme yayınlayacak.

iOS 17.1 güncellemesi, Apple Müzik favoriler sistemi, internet üzerinden AirDrop takviyesi, Cüzdan uygulamasında banka ve kredi kartı bakiyesini görmek için yeni seçenekler, iPhone 15 Pro’larda Hareket düğmesinde değişiklikler ve fazlasını getiriyor.

İçerik
Gökyüzündeki en parlak nesnelerden biri insan yapımı

Memleketler arası Astronomi Birliği'nden bilim insanları, gece gökyüzünde görülebilen en parlak objelerden birinin bir yıldız1

2 dk. 6 Okundu
İçerik
GPD Win Mini taşınabilir konsol duyuruldu

Şimdi piyasada bir tane Steam Deck var ve ikincisi için net bir tarih verilmiyor. Lenovo,1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Xbox Series S 1TB, yeni renk seçeneğiyle çıktı: İşte fiyatı

Microsoft, daha fazla depolama alanı isteyen ve siyah rengi sevenler için yeni Xbox Series S1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.