KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Ing Bank Kredi Kartı Borcu Nasıl Öğrenilir?

ING Bilginize Servisi hesap, kredi kartı hareketlerini yakından takip etmek isteyen müşteriler için hayata geçirilmiş bir hizmettir. Başvurunuzu İnternet Şubesi’nden ya da SMS BILGI yazıp 2205’e kısa mesaj göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun dışında, ING Bank Kartınız için işlem yapabilmenin 3 yolu bulunmaktadır. Bunlar iletişim formu doldurmak, ING Bank telefon bankacılığını aramak ya da ING Bank şubelerini ziyaret etmektir. İletişim formu doldurmak için ING Bank internet sitesinde bulunan bize ulaşın ölümünden iletişim formuna ulaşabilirsiniz.

Telefon bankacılığı için 0850 222 0 600 numarasını arayarak müşteri temsilcisi ile bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca hafta içi 09.00 ile 12.30 ve 13.30 ile 17.00 saatleri arasında ING Bank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. ING destek kısmından ise iletişim formu sekmesine tıkladığınızda INGo hizmete açılacaktır. Bu hizmette sorunlarınız bir akıllı robot tarafından çözüme ulaştırmaya çalışılır. Eğer akıllı robot tarafından sorun çözülmezse canlı destek ekibine yönlendirilirsiniz. Böylece şubeye gitmeye gerek kalmadan problemlerinize çözüm bulabilir ING kredi kartı işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ing Bank Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme

Kredi kartınıza borcunuz varsa ve ödemekte zorluk çekiyorsanız taksitlendirme işlemi yaptırmanızda fayda var. Taksitlendirme işlemi için ise ilgili bankaya başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Kredi kartınızın asgari ödeme tutarını ödeseniz de tamamını ödemekte zorlanmaktaysanız yapılandırma başvurusu yapabilirsiniz. Borç yapılandırma işlemi sayesinde kredi kartına olan borcunuz faiziyle birlikte silinmektedir. Ancak borç avukata verilirse yapılandırma işlemi kabul görmemektedir. Eğer borcunuz yasal bir işleme girdiyse yapılandırma fırsatından yararlanamazsınız. Bu açıdan borcunuzun bir an önce bitmesini istiyorsanız yapılandırma başvurusu yapmanızda fayda olacaktır.

Müşteri Hizmetleri: 0850 222 0 600 Numaralı hatta, ING Bank bireysel müşteri hizmetleri ekibi bulunuyor ve kredi kartı işlemleri menüsünden bu hat sayesinde ING Bank kredi kartı ile ilgili taleplerde bulunabilmeniz mümkün. Kredi kartınızın ön yüzündeki numarayı muhtemelen sizden isteyecek ING Bank müşteri hizmetlerini ararken; kartınızı yanınızda bulundurmanız tavsiye edilir.

Şubeler: Herhangi bir ING Bank şubesinde de, ING Bank kredi kartı ile ilgili bilgilendirme talebinde bulunabilmeniz mümkündür. Bunun için yapmanız gereken tek şey, kimliğinizi de yanınızda bulundurarak bir müşteri temsilcisi ile görüşmek.

İçerik
Minecraft Server Kurma Yöntemleri

Minecraft, uzun yıllardır oyun severlere kaliteli hizmet veren bir oyun şirketidir. Ünlü tasarımcılar tarafından kurulmuş1

3 dk. 16 Okundu
İçerik
Aziz Sancar Kimdir?

Mardin’in Savur ilçesinden çıkan bir genç adam, yıllar boyu sürdürdüğü azimli ve sistematik çalışmaları sayesinde1

4 dk. 10 Okundu
İçerik
Ekran Videosu Kaydetmek

Günümüzde akıllı telefona sahip olan kullanıcı sayısı bir hayli fazladır. Durum böyle olunca birçok kişi1

2 dk. 19 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.