KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Huawei’nin en büyük tableti: MatePad Pro 13.2 lansman tarihi onaylandı

Matepad Pro 13 2 Lansman Tarihi Onaylandi Iste Ozellikleri168931 0 Bugün Huawei, bir sonraki amiral gemisi tableti için yeni bir tanıtım görseli paylaştı. Bu paylaşımla birlikte, MatePad Pro 13.2 tasarımı ve lansman tarihi resmen doğrulandı diyebiliriz.

MatePad Pro 13.2 lansman tarihi onaylandı

Huawei’ye nazaran markanın şimdiye kadarki en büyük tableti olacak MatePad Pro 13.2, 25 Eylül tarihinde tanıtılacak. Lakin bu zamanlamanın Çin pazarı için geçerli olacağını belirtelim. Buna ek olarak teaser manzaraları, aygıtın ultra dar çerçeve ve hafif bir dizayna sahip olacağını gösteriyor. O denli ki neredeyse çerçevesiz diyebileceğimiz bir ekran-gövde oranına ulaşılmış. 

Matepad Pro 13 2 Lansman Tarihi Onaylandi Iste Ozellikleri168931 1 Tabletin üst kısmında ise, büyük bir ekran çentiğine yer verildiğini görüyoruz. Hasebiyle bu kısımda 3D yüz tanıma ve 3D ToF sensörleri ile birlikte çift kamera kurulumuna yer verilebilir. Art kısımda ise çift sensör heyetimi bulunacağı belirtiliyor. Ayrıyeten yeni tablet, kuvvetle mümkün Kirin 9000s platformu ile karşımıza çıkacak. 

Ek olarak tanıtım görselinin çabucak altında NearLink Starlight logosuna yer verilmiş durumda. Bilmeyenler için yakın vakitte tanıtılan bu kablosuz teknolojisi, mevcut Bluetooth yahut Wi-Fi’a kıyasla yüzde 60 daha düşük güç tüketimi, altı kat daha yüksek sürat, 30 kat daha az gecikme ve çoklu ağ kontağı desteği üzere avantajlara sahip.

Dolayısıyla MatePad Pro 13.2’nin StarLight ilişki teknolojisini temel alan yepyeni bir harici kaleme sahip olacağı belirtiliyor. Bu noktada pil ömründen tasarruf ederken fizikî kağıt ve kalem kullanımına benzeri bir yazma tecrübesi sunulabilir. 

İçerik
Valve’ın yeni VR başlığı ortaya çıktı: Valve Index 2 olabilir

Bildiğiniz üzere 2019 yılında Valve tarafından tanıtılan Valve Index, bilhassa Half-Life: Alyx ile kullanıcılardan olumlu1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Samsung Galaxy S23 FE’nin fiyatı sızdırıldı: Ekim ayında gelebilir

Samsung Galaxy S23 FE'nin 2023'ün dördüncü çeyreğinde küresel pazarda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Merakla beklenen akıllı1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Megan Fox, Mortal Kombat’a geliyor: İşte tanıtım videosu

Mortal Kombat 1’in yeni dövüşçülerinden Nitara için tanıtım görüntüsü yayınlandı. Vampir karaktere Amerikalı ünlü oyuncu1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.