KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Huawei’nin en büyük tableti: MatePad Pro 13.2 lansman tarihi onaylandı

Matepad Pro 13 2 Lansman Tarihi Onaylandi Iste Ozellikleri168931 0 Bugün Huawei, bir sonraki amiral gemisi tableti için yeni bir tanıtım görseli paylaştı. Bu paylaşımla birlikte, MatePad Pro 13.2 tasarımı ve lansman tarihi resmen doğrulandı diyebiliriz.

MatePad Pro 13.2 lansman tarihi onaylandı

Huawei’ye nazaran markanın şimdiye kadarki en büyük tableti olacak MatePad Pro 13.2, 25 Eylül tarihinde tanıtılacak. Lakin bu zamanlamanın Çin pazarı için geçerli olacağını belirtelim. Buna ek olarak teaser manzaraları, aygıtın ultra dar çerçeve ve hafif bir dizayna sahip olacağını gösteriyor. O denli ki neredeyse çerçevesiz diyebileceğimiz bir ekran-gövde oranına ulaşılmış. 

Matepad Pro 13 2 Lansman Tarihi Onaylandi Iste Ozellikleri168931 1 Tabletin üst kısmında ise, büyük bir ekran çentiğine yer verildiğini görüyoruz. Hasebiyle bu kısımda 3D yüz tanıma ve 3D ToF sensörleri ile birlikte çift kamera kurulumuna yer verilebilir. Art kısımda ise çift sensör heyetimi bulunacağı belirtiliyor. Ayrıyeten yeni tablet, kuvvetle mümkün Kirin 9000s platformu ile karşımıza çıkacak. 

Ek olarak tanıtım görselinin çabucak altında NearLink Starlight logosuna yer verilmiş durumda. Bilmeyenler için yakın vakitte tanıtılan bu kablosuz teknolojisi, mevcut Bluetooth yahut Wi-Fi’a kıyasla yüzde 60 daha düşük güç tüketimi, altı kat daha yüksek sürat, 30 kat daha az gecikme ve çoklu ağ kontağı desteği üzere avantajlara sahip.

Dolayısıyla MatePad Pro 13.2’nin StarLight ilişki teknolojisini temel alan yepyeni bir harici kaleme sahip olacağı belirtiliyor. Bu noktada pil ömründen tasarruf ederken fizikî kağıt ve kalem kullanımına benzeri bir yazma tecrübesi sunulabilir. 

İçerik
Valve, SteamVR için büyük bir revizyona hazırlanıyor

Valve Index, 2019'da piyasaya sürüldüğünde, SteamVR biçimindeki eksiksiz yazılım dayanağıyla desteklenen, piyasaya çıkan en gelişmiş1

2 dk. 4 Okundu
İçerik
En İyi Bilgisayar Temizleme Programları

Bilgisayarlar zaman içinde ağırlaşmaya başlayabiliyor. Basit bir işlemi yaparken dahi donmalar ortaya çıkabiliyor. Web üzerinde,1

2 dk. 14 Okundu
İçerik
Oppo A2x tanıtıldı: Dimensity 6020 işlemci ve 150 dolar fiyat

Oppo yeni bir giriş düzeyi telefon olan Oppo A2x'i duyurdu. Çinli marka aygıtta MediaTek işlemci1

2 dk. 11 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.