KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Windows 11’in Başlat menüsüne web sitesi önerileri ekleniyor

Windows 11 In Baslat Menusune Web Sitesi Onerileri Ekleniyor168915 0 Windows 11’in Başlat menüsündeki “Önerilen” kısmının pek fonksiyonel olduğu söylenemez. Microsoft bu kısıma kullanıcının ilgisini çekebilecek web sitelerinin temaslarını da eklemeyi planlıyor. Yani kelam konusu kısım yakında daha da karmaşık bir hal alacak.

Şirketin hayata geçirmeyi planladığı yenilik kısa müddet evvel Insider kullanıcılarına sunulan 22621.2359 numaralı Windows 11 beta yapısında ortaya çıktı. Böylece web sitesi temaslarının yakında işletim sisteminin kararlı sürümündeki Başlat menüsüne yerleştirileceğini öğrenmiş olduk.

Windows 11 In Baslat Menusune Web Sitesi Onerileri Ekleniyor168915 1

Tarama geçmişini baz alacak

Windows Insider Program Team’in blog gönderisinde “Yeni güncelleme ile Başlat menüsünün “Önerilen” kısmına web siteleri ekleniyor. Bu web siteleri, sizin için kişiselleştirilecek ve tarama geçmişinizden alınacak. Bu sayede, en sık ziyaret ettiğiniz web sitelerine daha süratli erişim sağlayabileceksiniz” tabirleri yer alıyor.

Microsoft’un kullanıcılara bu özelliği Ayarlar > Şahsileştirme > Başlat menüsünden devre dışı bırakma imkanı sunacağını da belirtelim. Şirketin kurumsal müşterileri ise bu fonksiyonu başka bir ilke ile yönetebilecekler.

İçerik
WhatsApp arayüzü yenileniyor: İşte yeni tasarımı

Dünyanın önde gelen iletileşme platformlarından WhatsApp, hem tasarım hem de yeni özellikler ile güncellenmeye devam ediyor.1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Spotify sanatçıların sayfalarına özel “merch” kısmı açtı

Dünyanın en büyük podcast ve çevrimiçi müzik uygulaması Spotify, sanatçı sayfalarına açtığı özel kısımla “merch”lerini1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
MediaTek Dimensity 7200 Ultra tanıtıldı: İlk Xiaomi kullanacak

Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden MediaTek, pazarda önemli bir rakip olmayı başardı. Bu bağlamda eser1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.