KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Huawei patronundan şaşırtan çıkış: Apple fanıyım!

Huawei Patronu Meger Apple Faniymis169020 0 Teknoloji dünyasında genelde devlerin birbiri ile sıkı rekabetini ve vakit zaman iğneleyici açıklamalarını okuyoruz. Rakibini takdir eden firmalara ise çok ender rastlıyoruz. Buna son örnek Huawei oldu.

Huawei’den rakibine övgü

ABD tarafından uygulanan ambargolar nedeniyle güç günler geçiren ve akıllı telefon pazarındaki hissesini kaybeden Huawei, bu kısıtlamalardan tahminen de en fazla istifade eden rakibi Apple’ı yüceltmeyi ihmal etmedi.

Huawei kurucusu Ren Zhengfei, katıldığı bir aktiflikte Apple her vakit takdir ettiğini ve sık sık Apple’ın eserlerinde neyi âlâ yaptığını araştırdıklarını belirtti. Zhengfei önlerinde hoş bir öğretmen olduğu için kendisini şanslı hissettiğini ve firmasının neyi eksik yaptığı konusunda karşılaştırma yapabilme fırsatlarının olduğunu vurguladı.

Zhengfei daha da ileri giderek kendisinin bir Apple fanı olduğu savının çok da abartılı olmadığını lisana getirdi. Rekabet içerisinde yapılan bu açıklamalar hayli farklı denebilir. Huawei ambargolara karşın yonga çalışmalarını ilerletiyor ve hiçbir biçimde üretimden vazgeçmiyor.

İçerik
Uygun fiyatlı Apple Vision Pro iptal edilmiş olabilir

Bildiğiniz üzere Apple'ın WWDC 2023'te tanıttığı karma gerçeklik gözlüğü Vision Pro için bekleyiş sürüyor. Lakin tanıtıldığı günden1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Yeniden tasarlanan 12V güç kablosu yanma ve erime sorunlarını çözdü

Geçtiğimiz aylarda, PCI-SIG'in revize edilmiş ATX 3.1 standardının bir modülü olarak 16 pinli 12VHPWR güç1

2 dk. 4 Okundu
İçerik
iPhone 15 ve iPhone 15 Pro ön siparişe açıldı

Apple'ın 12 Eylül'de tanıtımını yaptığı iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro ve iPhone1

1 dk. 6 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.