KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Google Pixel Watch 2’nin resmî tanıtımı yapıldı: İşte tasarımı

Google Pixel Watch 2 Nin Tanitim Videosu Yayinlandi168614 0 Google, 4 Ekim’de Pixel aktifliğini düzenleyecek. Lansman öncesinde Pixel 8 ve 8 Pro’nun akabinde Pixel Watch 2’nin dizaynını yansıtan kısa bir görüntü paylaştı. Şimdiye kadar uzaktan ve muhakkak açılardan gördüğümüz Pixel Watch 2’yi her açıdan net bir halde görme talihimiz oldu.

Tasarım büyük ölçüde değişmiyor

Videoda Pixel Watch 2’nin pürüzsüz ve yuvarlak yapıda yeni dönen crown dizaynını görüyoruz, gövde kısmının da inceldiği dikkat çekiyor. Hoparlör kısmının orada artık delik yok üzere görünüyor lakin yan düğme yanında bir delik mevcut. Kayış düzeneği eskisi üzere görünüyor.

Yeni Pixel Watch’un art kısmında birkaç değişiklik kelam konusu. Siyah çerçeve artık çok daha ince ve saatin sensörleri ve suya dayanıklılığını gösteren sözler yazılı. Sensör kısmı, sıralı tertipte değil, çeşitli bileşenlerin bir ortaya toplandığı yuvarlak dizayna kavuşmuş. Sensör sisteminden bahsetmişken, Pixel Watch 2, stres idaresi ve takibi için elektrodermal aktivite sensörünün yer aldığı da katılaşmış oldu. Kasanın neredeyse hiç inceltilmediği görülüyor.

Google Pixel Watch 2 ne vakit çıkacak?

Google, Pixel 8 serisi ile birlikte Pixel Watch 2’yi tanıtacak. Pixel Watch 2, aktifliğin düzenleneceği gün (4 Ekim’de) ön siparişe açılacak.

İçerik
X Premium özelliği Threads’e ücretsiz geldi

Instagram'ın unutulan uygulaması Threads, yeni özelliklerle daima güncelleniyor. Son olarak Twitter'da X Premium abonelere sunulan1

1 dk. 10 Okundu
İçerik
Vivo T2 Pro işlemcisi belli oldu: Performans odaklı model olacak

Vivo, çok yakında T2 serisine yeni model ekleyecek. Hindistan’da tanıtılacak Vivo T2 Pro, MediaTek’in Dimensity1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Microsoft 15.000 $’a varan ödülleri ile AI hata bulma programını başlattı!

Microsoft Perşembe günü yaptığı duyuruda, yapay zeka takviyeli Bing hizmetleri ve uygulamalarındaki güvenlik açıklarını bulup1

1 dk. 7 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.