KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iPhone 15 ve yeni Apple Watch serileri 22 Eylül’de Hepsiburada’da ön siparişe açılıyor

Iphone 15 Serisi 22 Eylul De Hepsiburada Da On Siparise Aciliyor168798 0 Apple, 12 Eylül tarihindeki etkinliğinde yeni iPhone 15 serisi, Apple Watch Series 9 ve Apple Watch Ultra 2’yi tanıttı. Apple’ın yeni aygıtları, 22 Eylül’de Hepsiburada’da ön siparişe açılacak.

iPhone 15 ve iPhone 15 Plus

Yeni iPhone 15 serisi ile birlikte 48 MP çözünürlüğünde ana kameraya geçiş yapıldı. Bu kamera ile çok daha yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekilebiliyor ve 2x optik zoom yapılabiliyor. Yeni kuşak portre özelliği sayesinde iPhone 15 ile çekilen portre fotoğraflar çok daha doğal gözüküyor.

iPhone 15 ve iPhone 15 Plus gücünü A16 Bionic işlemcisinden alıyor. Çentikli tasarım yerine Dinamik Ada’ya geçiş yapıldı. Lightning yuvası yerini USB-C’ye bıraktı.

iPhone 15 ve iPhone 15 Plus, 22 Eylül’de ön siparişe açılacak. 

Ön sipariş vermek için: iPhone 15

iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max

Apple’ın “Bugüne kadarki en Pro telefonumuz” diyerek lansa ettiği iPhone 15 Pro serisi ile birinci sefer titanyum kasaya geçiş yapıldı. Bu sayede telefon daha sağlam ve daha hafif hale geldi. iPhone 15 Pro Max modeline 5x optik zoom seçeneği eklendi. Sessize alma tuşu yerine özelleştirilebilir hareket düğmesi kullanılmaya başlandı. iPhone 15 Pro’da kullanıaln A17 Pro yonga seti sayesinde Assassin’s Creed Mirage ve Death Stranding üzere konsol düzeyinde oyunları oynatabileceği söz ediliyor. iPhone 15 Pro serisinde USB 3 suratını destekleyen USB-C şarj yuvasına yer veriliyor.

iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max, 22 Eylül’de ön siparişe açılacak.

Ön sipariş için: iPhone 15 Pro

Apple Watch Series 9

Apple Watch Series 9’da yenilenen S9 yonga setine geçiş yapıldı. Performansı arttı ve daha fazla depolama alanı sunmaya başladı. Series 9’da evvelki modele kıyasla iki kat daha parlak ekrana geçiş yapılarak 2.000 nit azamî parlaklık pahasına ulaşıldı. Yeni denetim özelliği sayesinde ekrana dokunmadan parmak hareketleriyle davet cevaplayabiliyor, bildirilere karşılık verebiliyor ve bildirimleri görüntüleyebiliyorsunuz. Süratli şarj özelliği sayesinde kısa müddetli şarj ile daha uzun kullanım müddeti elde ediliyor. Siri, aygıtın kendi donanımı üzerinde çalışıyor. Böylelikle daha süratli ve daha gerçek cevaplar veriyor.

Apple Watch Series 9, 22 Eylül’de ön siparişe açılacak.

Ön sipariş için: Apple Watch Series 9

İçerik
Windows’un arkasındaki isim Panos Panay, Microsoft’tan ayrılıyor

Windows işletim sistemi ve Surface serisi aygıtların geliştirilmesinden sorumlu Panos Panay, 19 yılın akabinde Microsoft'tan1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
MediaTek Dimensity 7200 Ultra tanıtıldı: İlk Xiaomi kullanacak

Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden MediaTek, pazarda önemli bir rakip olmayı başardı. Bu bağlamda eser1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
iPhone 15 ve iPhone 15 Pro modellerinin batarya kapasitesi belli oldu

Apple, klasik olarak iPhone’larda bulunan bataryanın kapasitesini açıklamıyor. Bunun yerine aygıtlar ile kaç saat görüntü1

2 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.