KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Google Pixel 8 ve 8 Pro’nun tasarımı resmen doğrulandı

Google Pixel 8 Ve 8 Pro Nun Tasarimi Resmen Dogrulandi169089 0 Android ekosisteminin başında yer alan Google, çok yakında merakla beklenen Pixel 8 serisini piyasaya sürecek. Bu bağlamda hem Pixel 8 hem de Pixel 8 Pro hakkında yeni sızıntılar duymaya devam ediyoruz. Artık de her iki telefonun tasarımı ve renk seçenekleri de resmen belirli oldu.

Google Pixel 8 ve 8 Pro’nun tasarımı resmen doğrulandı

Paylaşılan sızıntıya nazaran Pixel 8 serinin amiral gemisi modeli Pixel 8 Pro, Obsidiyen, Porselen ve Gök Mavisi olmak üzere üç farklı renk seçeneğinde satışa sunulacak. Ayrıyeten bahsi geçen Gök Mavisi seçeneğinin Pixel 8a modelinde de kullanılacağını belirtelim. Öte yandan Pixel 8 ise, Şakayık Gülü, Gri ve Obsidiyen renklerinde piyasaya sürülecek.

Google Pixel 8 Ve 8 Pro Nun Tasarimi Resmen Dogrulandi169089 1 Renk seçeneklerine ek olarak hem Pixel 8 hem de Pixel 8 Pro ikilisi, selefine kıyasla daha yuvarlak bir dizaynda karşımıza çıkacak. Böylelikle geçen yıl Pixel 7 serisinde karşımıza çıkan keskin köşeler ortadan kalkmış. Ayrıyeten yeni telefonlardaki tek yenilik bu değil. Tüm kameralar artık iki yerine tek bir cam modülünün gerisinde oturuyor.

Pixel 8, 8 Pro ve 8a modellerinden oluşacak Pixel 8 serisi, önümüzdeki Ekim ayında tanıtılacak. Bu noktada Google, 4 Ekim tarihli ”Made by Google” etkinliğine işaret ediyor. Hasebiyle tüm ayrıntılar için bizlerle kalmayı unutmayın.

İçerik
Intel devrimi: Yeni nesil işlemcilerinde cam kullanılmaya başlanıyor

Yarı iletken sanayisinin çözmesi gereken bir sorun var ve bu son birkaç yıldır daha yüksek1

3 dk. 1 Okundu
İçerik
Getir ve Uber Eats, Avrupa’da güçlerini birleştirdi!

Süratli market ve yemek teslimatı kesiminde Türkiye’deki muvaffakiyetini Avrupa’ya taşıyan Getir, dev bir muahedeye imza1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Otokar ARMA II 8×8 Kurtarma Aracı’na yakından bakıyoruz

Otokar'ın yerli motordan güç alan ARMA II 8x8 aracının Taşınabilir Tamirat ve Kurtarıcı Aracı versiyonu1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.