KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Google Pixel 8 ve 8 Pro’nun tanıtım sayfaları sızdı: İşte özellikleri

Google Pixel 8 Ve 8 Pro Nun Tum Detaylari Sizdi Iste Ozellikler169312 0 Teknoloji devi Google, önümüzdeki günlerde yeni kuşak telefonları Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’yu duyuracak. Bu bağlamda heyecanlı bekleyiş sürerken, her iki telefonun ayrıntı eser sayfaları internete sızdı. Pekala kuşak Pixel ailesi beraberinde neler getiriyor? İşte doğrulanan özellikleri 

Google Pixel 8 ve 8 Pro’nun tanıtım sayfaları sızdı

Sızdırılan eser sayfasına nazaran Pixel 8, ön yüzünde 120hz yenileme hızı sunan 6,2 inç boyutunda ekrana sahip olacak. Ayrıyeten bu panelin Harika Actua Display olarak isimlendirildiğini görüyoruz. Böylece akıllı telefon, selefinden 0,1 inç daha küçük olacak 2.000 nit’e kadar parlaklık sunacak.

Google Pixel 8 Ve 8 Pro Nun Tum Detaylari Sizdi Iste Ozellikler169312 2 Bir üst model Pixel 8 Pro’da ise, 120Hz yenileme suratı sunan 6,7 inç boyutlarında Harika Actua Display panele yer veriliyor. Ayrıyeten bu panele, 2.400 nit parlaklık ve 1Hz ile 120Hz ortasında değişken yenileme suratı eşlik edecek. Daha evvelki sızıntılarda olduğu üzere, Pixel 8 ve 8 Pro’nun Google Tensor G3 işlemcisinden güç alacağı doğrulandı. Fakat tüm ayrıntılar lansman etkinliğinde muhakkak olacak. 

Kamera kısmında her iki telefona 10.5MP selfie kamerası eşlik ediyor. Art kısımda ise daha farklı bir suram mevcut. Buna nazaran Pixel 8, 50MP ana kamera ve 12MP ultra geniş sensörlerinden takviye alırken Pro modelde üç kamera bulunuacak. Bunlar; 50MP birincil, 48MP ultra geniş ve 5x optik yakınlaştıma sunan telefoto lens biçiminde pozisyonlandırılmış.

Google Pixel 8 Ve 8 Pro Nun Tum Detaylari Sizdi Iste Ozellikler169312 3 Ayrıyeten kamera kısmındaki iyileştirmeler bununla hudutlu değil. Her iki telefon, fotoğraflarda yer alan nesneleri kaldırma ve bulanık imajları düzeltme üzere detaylı bir Magic Eraser özelliği ile geliyor. Bunun haricinde suya ve toza karşı IP68 sertifikası ile desteklenen Pixel 8 ve 8 Pro’nun 24 saatten fazla pil süresi sunacağı belirtiliyor.

Google Pixel 8 ve 8 Pro hakkında merak edilen tüm ayrıntıların 4 Ekim tarihli Google etkinliğinde açıklanması bekleniyor. Bu nedenle bizlerle kalmayı unutmayın.

İçerik
Vivaldi tarayıcı, reklam engelleme özelliğiyle iOS için çıktı

Vivaldi tarayıcı artık App Store’dan indirilebiliyor ve Android ve masaüstü kullanıcıların bir müddettir keyifle kullandığı1

1 dk. 7 Okundu
İçerik
En İyi Bilgisayar Temizleme Programları

Bilgisayarlar zaman içinde ağırlaşmaya başlayabiliyor. Basit bir işlemi yaparken dahi donmalar ortaya çıkabiliyor. Web üzerinde,1

2 dk. 17 Okundu
İçerik
Galatasaray dünyanın ilk dijital taraftarını Leo’yu tanıttı

Spor ve teknolojinin birçok defa birleştiğini gördüğümüz günleri yaşarken, spor kulüpleri bu alanda çokça atılıma1

1 dk. 10 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.