KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Vivaldi tarayıcı, reklam engelleme özelliğiyle iOS için çıktı

Vivaldi Tarayici Reklam Engelleme Ozelligiyle Ios Icin Cikti169243 0 Vivaldi tarayıcı artık App Store’dan indirilebiliyor ve Android ve masaüstü kullanıcıların bir müddettir keyifle kullandığı özellikleri de beraberinde getiriyor. Masaüstü tarzı sekme çubuğu ile başka taşınabilir tarayıcılardan ayrılan Vivaldi, yerleşik reklam ve takip tedbire özelliğiyle geliyor.

Vivaldi iOS özellikleri

 • Reklam engelleyici
 • Takip önleyici
 • Masaüstü gibisi sekmeler
 • Şifreli senkronizasyon
 • Notlar
 • Yer imleri
 • Okuma listeleri
 • Özel uygulama simgesi
 • Arama motorunu değiştirme

Vivaldi de öbür iOS tarayıcıları üzere WebKit motorunu kullanıyor. Tarayıcı, masaüstü gibisi sekme çubuğuyla dikkat çekiyor. Sekme değiştiricilere gitmeden diğer hangi sekmelerin açık olduğunu görebiliyorsunuz. Bu görünüm ayarlardan kapatılabiliyor. Sekme değiştirici, açık sekmeler, saklı sekmeler, senkronize edilmiş sekmeler ve son kapatılan sekmelere erişmenizi sağlıyor. Sekme değiştiriciye basılı tutulduğunda süratli bir biçimde yeni yahut saklı sekme açılabiliyor, açık sekme kapatılabiliyor.

Yeni boş sekme sayfasında yer imleri gösteriliyor; bunları tercihinize nazaran özelleştirebiliyorsunuz. iOS için Vivaldi, kullanışlı not alma özelliği ve okuma listesi özelliği de sunuyor. Bu özellikler masaüstü tarayıcıyla senkronize ediliyor. Yerleşik reklam engelleyici, takip önleme, özel uygulama simgeleri, arama motorları ortasında geçiş yapma, tarayıcının başka özellikleri ortasında.

Vivaldi’nin iPad sürümünde yer imleri, okuma listeleri, geçmiş ve notlar üzere öğelere erişmenizi sağlayan kenar çubuğu bulunuyor.

Platform Apple Vivaldi Powerful Web Browser Utilities Ücretsiz 173,9 MB

İçerik
Yapay zekaya yoğunlaşan Adobe, Figma’yı satın almayabilir

Bloomberg, Adobe ve Figma arasında Eylül 2022'de duyurulan muahedenin sonuçlanmaktan hala uzak olduğunu yazıyor. Süreç,1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Pixel 8 ve 8 Pro, tanıtımdan önce test edildi: İşte sonuçlar

Android ekosisteminin başında yer alan Google, bildiğiniz üzere Pixel 7 serisinin halefi üzerinde çalışmalara başladı. O1

2 dk. 4 Okundu
İçerik
Lenovo’nun yeni Legion 9i modeli sıvı soğutma, Mini LED ve dahasıyla geliyor

Lenovo'nun yeni amiral gemisi oyuncu dizüstü bilgisayarı Legion 9i, kasanın içinde sıvı soğutmayla birlikte geliyor.1

3 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.