KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Google Bard kişiselleşiyor: Bilgileriniz Bellek isimli yeni birimde tutulacak

Google Bard Bilgilerinizi Bellek Isimli Yeni Biriminde Tutacak169318 0 Tanınan yapay zekâlardan Google Bard’a yeni bir özelliğin geldiği ortaya çıktı. Yeni gelen bu özellik sayesinde uygulama şahsî datalarınızı depolayacak ve size bilgilerinize nazaran kişiselleştirilmiş cevaplar suncak. 

Bellek özelliği ile Google Bard, size şahsileştirilmiş yanıtlar sunacak

Google, sizinle ve tercihlerinizle ilgili değerli detayları hatırlaması için Bard’a yeni bir yol hazırlıyor. Yakında çıkacak olan Bellek özelliği, Bard’ın kendisiyle paylaştığınız muhakkak detayları hesaba katmasına ve bunları gelecekteki sonuçları düzgünleştirmek için kullanmasına imkan tanıyacak. 

Google Bard Bilgilerinizi Bellek Isimli Yeni Biriminde Tutacak169318 1 Sol taraftaki menüden erişilebilen Bellek sayfasından yeni bir Memory oluşturduğunuz vakit Bard, kişisel tercihlerinize nazaran öneriler suncak. Örneğin et yemeyi sevmiyorsanız size içerisinde et bulunmayan yemekler tavsiye edecek. Ayrıyeten AI’nın bu sayfadan yanlış yahut istenmeyen anıları silmenize imkan tanıması bekleniyor.

Gizlilik ismine, ekranın sol tarafındaki düğmeyi kullanarak Bard’ın Bellek kısmını süratli ve kolay bir biçimde kapatmak mümkün olacak. Bu, anılara dayalı olmayan konuşmalar başlatmayı yahut Bard’a bir dahaki sefere hatırlamamasını tercih ettiğiniz mevzuları sormayı kolaylaştıracaktır.

İçerik
Huawei’nin yeni işlemcisi ortaya çıktı: Rekabet kızışacak

Bildiğiniz üzere Huawei,yeni işlemcisi Kirin 9000s ile değerli bir muvaffakiyete imza attı. O denli ki Mate1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Kahve Makinesi alırken pahalıya gerek var mı? Phillips 5400 serisi vs Coffee maker

Bu videomuzda Phillips'in fiyat performans diyebileceğimiz kahve makinesi ve yüksek fiyatlı olan lakin hünerleri bitmeyen1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
BİM marketler Redmi Note 12 satacak

Geçtiğimiz haftalarda Redmi Note 12 Pro ve Redmi Note 12 S akıllı telefon modellerini raflarına1

1 dk. 6 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.