KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Google Bard kişiselleşiyor: Bilgileriniz Bellek isimli yeni birimde tutulacak

Google Bard Bilgilerinizi Bellek Isimli Yeni Biriminde Tutacak169318 0 Tanınan yapay zekâlardan Google Bard’a yeni bir özelliğin geldiği ortaya çıktı. Yeni gelen bu özellik sayesinde uygulama şahsî datalarınızı depolayacak ve size bilgilerinize nazaran kişiselleştirilmiş cevaplar suncak. 

Bellek özelliği ile Google Bard, size şahsileştirilmiş yanıtlar sunacak

Google, sizinle ve tercihlerinizle ilgili değerli detayları hatırlaması için Bard’a yeni bir yol hazırlıyor. Yakında çıkacak olan Bellek özelliği, Bard’ın kendisiyle paylaştığınız muhakkak detayları hesaba katmasına ve bunları gelecekteki sonuçları düzgünleştirmek için kullanmasına imkan tanıyacak. 

Google Bard Bilgilerinizi Bellek Isimli Yeni Biriminde Tutacak169318 1 Sol taraftaki menüden erişilebilen Bellek sayfasından yeni bir Memory oluşturduğunuz vakit Bard, kişisel tercihlerinize nazaran öneriler suncak. Örneğin et yemeyi sevmiyorsanız size içerisinde et bulunmayan yemekler tavsiye edecek. Ayrıyeten AI’nın bu sayfadan yanlış yahut istenmeyen anıları silmenize imkan tanıması bekleniyor.

Gizlilik ismine, ekranın sol tarafındaki düğmeyi kullanarak Bard’ın Bellek kısmını süratli ve kolay bir biçimde kapatmak mümkün olacak. Bu, anılara dayalı olmayan konuşmalar başlatmayı yahut Bard’a bir dahaki sefere hatırlamamasını tercih ettiğiniz mevzuları sormayı kolaylaştıracaktır.

İçerik
Dev Microsoft sızıntısında gelecek oyunlar ortaya çıktı: Doom, Dishonored 3 ve dahası

Federal Ticaret Komitesi (FTC) ile Microsoft arasında gerçekleşen Activision davasının sonucu yazılım devi için sevindirici1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
iPhone 15 Pro, özelleştirilebilir eylem düğmesi ile geliyor: Sessize almaktan fazlası!

Apple, iPhone 15 Pro modellerinde 2007’den bu yana iPhone’ların vazgeçilmezi olan sessize alma anahtarının yerini1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Redmi Note 13 Pro+ tanıtıldı: Şık tasarım, 200 MP kamera, 16 GB RAM, 120W şarj

Xiaomi bugün düzenlediği aktiflikte Redmi Note 13 serisi akıllı telefonlarını resmen tanıttı. Lansmanın yıldızı elbet1

3 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.