KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Gizli Saklı dizi oyuncuları ve konusu nedir? Gizli Saklı dizisi nerede çekiliyor?

Gizli Saklı dizisi yayın macerasın atılırken konusu gündem oldu. Başrollerinde Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’nın yer aldığı dizisi de iki polisin maceraları anlatılırken, oyuncu takımında kimler var? Dizi nerede çekiliyor? üzere sorular gündem oldu. İşte Kapalı Gizli dizisi hakkındaki her şey…

Yaz aylarında kış aylarındaki dizilerin paydos etmesiyle yerine yeni dizilerin geldiği dönemde “Gizli Saklı” yayın hayatına girmeye hazırlanıyor. Dizinin direktör ve senarist koltuğunda Şahin Altuğ’un oturduğu ses getirecek proje FOX TV ekranlarında sevenlerine kavuşmak için geri sayım yapıyor. 

G3Sl4 1654857270 6774

sinem ünsal ve halit özgür sarı

GİZLİ SAKLI KONUSU NEDİR?

Sinem Ünsal’ın oynadığı Naz karakteri polis akademisinden yeni mezun biri olarak, müdafaacı bir anneye sahip olan annesiyle dayısıyla birlikte birebir konutta hayatına devam etmektedir. Tarık Koşuoğlu’nu oynayan Tardu Flordun ise mafya babasının peşind eolan polis teşkilatı, Naz’ı ve mecnun dolu polis memuru Pamir’i zımnî misyonda bir arada kullanmaya karar verir. Pamir ve Naz evli bir çift üzere rol kesecek ve bilgi alacaktır. Mafya babasının meskeninin tam karşısına yerleştirilecek çift, mafya babası Tarık Koşuoğlu’nu yakalayıp polise teslim edecektir. Lakin gayeye giden yolda bir çok engebe ve meşakkat baş gösterecektir.

Lvhnm 1654857306 3286

gizli saklı dizi

GİZLİ SAKLI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Ekranların merakla beklenen Zımnî Gizli dizisi İstanbul’da; Beşiktaş, Sarıyer, Beykoz, Beyoğlu, Eyüp, Üsküdar üzere farklı bölgelerde çekim hayatına devam ediyor.

3L4En 1654857547 8978

gizli saklı dizi oyuncuları

GİZLİ SAKLI OYUNCULARI KİMLER?

Oyuncu takımında; Sinem Ünsal, Halit Özgür Sarı, Tardu Flordun, Bülent Emrah Parlak, Şinasi Yurtsever, Ece Dizdar, Selçuk Borak, İdris Nebi Taşkan, Emrullah Çakay, Fulden Akyürek, Erşan Utku Ölmez, Hasan Elmas ve Şebnem Sönmez yer alıyor.

İçerik
2 yaş sendromu nedir? 2 yaş sendromu belirtileri nelerdir? 2 yaş sendromu ne kadar sürüyor?

Tüm insanlığın hayatında muhakkak geçiş periyotları ve sendrom atlattıkları vakit dilimleri vardır. Yetişkinlerde olduğu üzere1

4 dk. 1 Okundu
İçerik
Uçak Korkusunu Yenmenin Yolları

Uçak Korkusunu Yenmenin Yolları - Uçak korkusu, biz kara canlıları için ilkel korkulardan birisidir. Hemen1

2 dk. 4 Okundu
İçerik
İstanbul’da en iyi Kendin Pişir Kendin Ye mekanları nerede? Mangal nerede yapılır?

Hızlı kent hayatından biraz uzaklaşmak ve hafta sonu ailenizle keyif dolu bir gün geçirmek isterseniz1

4 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.