KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Düşük Bütçeli Hediye Fikirleri

Sevdiğimiz insanlara özel günlerde hediye almak istediğimizde seçim esnasında zorlanabiliyoruz. Hediye alacağımız insanı ne kadar iyi tanısak bile içimizde bir şüphe kalabiliyor. Üstelik karar vermeye çalıştığımız hediyenin bütçeyi aşan fiyatlarda olması can sıkıcı bir durum oluşturuyor. Bu nedenle hem bütçeye hem de kişiye uygun bir seçeneğe yönelmek gerekecek. İşte sizler için hazırladığımız düşük bütçeli hediye fikirleri

LED Kitap Okuma Gözlüğü

Kitap kurdu bir arkadaşınız mı var? Hediye olarak sevdiği yazardan bir kitap seçimi yapabilirsiniz. Bu hediyeyi detaylandırmak için LED kitap okuma gözlüğü alabilir, karanlık ortamlarda zevkle kitap okunmasını kolaylaştıracak bir aksesuar hediye edebilirsiniz. Gözlük 10 TL, kitap ise ortalama 25-30 TL bandında olacaktır.

Kitap Kutusu

Kitap kutuları tasarımsal olarak oldukça şık ürünler. Hediye alacağınız kişi hangi yazarı daha çok seviyor? Bu soruya cevap bulduktan sonra işiniz kolay. Örneğin Yüzüklerin Efendisi serisini seviyorsa, kitap kutusu modelini bu forma uygun bir şekilde tasarlatabilirsiniz. Piyasada basılı halde bulunan seçeneklere de yönelebilirsiniz. Kitap kutularının fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Akıllı Saatler

Akıllı cihazlar arasında yalnızca telefonlar bulunmuyor. Son dönemde trend halini alan akıllı saatler oldukça pratik ürünler. Üstelik düşük bütçeli hediye fikirleri kapsamına doğrudan giriyor. Çünkü fiyatları 40 TL’den başlıyor. Daha kapsamlı bir modeli tercih ettiğinizde 100 TL’ye kadar fonksiyonel bir cihaz hediye edebilirsiniz.

Objektif Kupa

Kupa ve bardak tasarımları son dönemde farklılaşmaya başladı. Bu durumu avantaja çevirebilirsiniz. Doğum gününü kutlayacağınız arkadaşa fotoğraf makinesi objektifi formundaki bir kupayı hediye edebilirsiniz. Ödeyeceğiniz ücret 50 TL ile 90 TL arasında değişebilir.

Özel Telefon Kapağı

Arkadaşınızın hoşlandığı bir filmin posterini veya herhangi bir görseli kullanarak özel telefon kapağı yaptırabilirsiniz. Basit bir hediye gibi gözükse bile düşük bütçeli hediye fikirleri arasında değerlendirilebilir. Baskı fiyatı 30 TL ile 50 TL arasında değişim gösteriyor.

Foto Kitap

Sevgilinize alabileceğiniz en romantik hediyelerden biri foto kitaplar. Kitabın içinde birlikteliğinizi ölümsüzleştirmiş olan fotoğrafları tercih edebilirsiniz. Her sayfaya bir fotoğraf ekletebilir, fotoğrafların altına da romantik sözler yazdırabilirsiniz. Bu ürünün piyasa fiyatı 90 TL’den başlıyor.

İçerik
Bitcoinler Birbirine Nasıl Gönderilir?

Daha önce belirttiğimiz gibi bir dijital cüzdan oluşturduğunuzda 1EuVgcGCda44bYDTk1uGkBNTEr1JZPWMbe benzeri bir dijital cüzdan kodunuz yani1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
PTT Kart İnternet Şifresi Alma

PTT, müşterilerine yönelik olarak internet üzerinden de hizmetlerini aktif şekilde vermeye devam ediyor.  PTT Bank1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
Çalışma Odasında Kullanacağınız Mobilyalar

Çalışma Odasında Kullanacağınız Mobilyalar - Çalışma odası mobilyaları genellikle koyu renk tercih edilir fakat dikkatinizi1

2 dk. 22 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.