KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Getir ve Uber Eats, Avrupa’da güçlerini birleştirdi!

Getir Ve Uber Eats Avrupa Da Guclerini Birlestirdi169186 0 Süratli market ve yemek teslimatı kesiminde Türkiye’deki muvaffakiyetini Avrupa’ya taşıyan Getir, dev bir muahedeye imza attı. Getir, Avrupa’da Uber Eats ile iş birliği yaptı. Uber Eats uygulamasından verilen siparişleri Getir taşıyacak.

Anlaşma birinci olarak Birleşik Krallık’ta hayata geçiriliyor. Uber Eats uygulaması üzerinden sipariş verilen market eserlerini, Getir kuryeleri dakikalar içerisinde müşteriye ulaştıracak. Ayrıyeten Getir’in market eserleri de Uber Eats uygulamasına eklenecek. Böylece Uber Eats’deki market ve hazır besin eser çeşidi 2 bini aşacak. Önümüzdeki haftalarda ise Almanya ve Hollanda’da tıpkı iş birliği hayata geçirilecek.

Hızlı teslimat uygulamaları, pandemi devrinde büyük talep gördü. Pandeminin sona ermesinin akabinde bu uygulamalara ilgi azaldı. Getir ve Uber Eats’de işten çıkarmalar ve küçülmeler başladı. Bu iş birliği ile birlikte iki şirketin birbirine can suyu olması amaçlanıyor.

Uber Delivery EMEA bölge genel müdürü Meskene Henrikson, “Getir’in bugün Uber Eats’e katılmasından büyük memnunluk duyuyoruz. Müşterilerimizin Uber Eats’i kullanarak neredeyse her şeyi tek bir düğmeye dokunarak birkaç dakika içinde teslim alabilmelerini sağlamak istiyoruz. Getir’in günlük gereksinimlere yönelik geniş eser yelpazesi ve ultra süratli market teslimat modeli, pazar hissemizi daha da geliştirecek ve kıymetli Avrupa pazarlarında milyonlarca müşteriye daha fazla seçenek ve kolaylık sağlayacak.” dedi.

İçerik
Isınma nedeniyle bataryası şişen ilk iPhone 15 Pro ortaya çıktı

iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max'in ısınma meseleleri bir müddettir ortalıkta dolaşıyor. Kimi1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Samsung Galaxy A25 netleşti: İşte özellikleri

Bildiğiniz üzere Samsung, Galaxy A serisi eser yelpazesini daima olarak güncellemeye devam ediyor. Niketim bir1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Lenovo’nun yeni Legion 9i modeli sıvı soğutma, Mini LED ve dahasıyla geliyor

Lenovo'nun yeni amiral gemisi oyuncu dizüstü bilgisayarı Legion 9i, kasanın içinde sıvı soğutmayla birlikte geliyor.1

3 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.