KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Google Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’nun kamera özellikleri sızdırıldı

Google Pixel 8 Ve Pixel 8 Pro Nun Kamera Ozellikleri Sizdirildi169093 2 Teknoloji devlerinden Google, 4 Ekim’de yeni eserleri Google Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’yu piyasaya sürecek. Yakın bir zamanda sızdırılmış yeni bir reklam görüntüsü ise Pixel 8’in manuel kamera denetimlerini, yeni özelliklerini ve yapay zeka özelliklerini ortaya çıkardı.

İşte Google Pixel 8’in beklenen özellikleri:

91Mobiles’e gönderilen sızdırılmış bir görüntü, Gece Görüşü, Astrofotografi ve Muhteşem Çözünürlüklü Yakınlaştırma gibi özellikler de dahil olmak üzere Google Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’ya gelen tüm yeni kamera özelliklerinin epeyce detaylı bir dökümünü ortaya çıkardı.

Google Pixel 8 Ve Pixel 8 Pro Nun Kamera Ozellikleri Sizdirildi169093 3 Görüntü, Google’ın daha pürüzsüz bir görünüm oluşturmak için yapay zekayı kullanacağını ve Night Sight’ın efektlerini görüntüye getireceğini söylediği Video Boost ile başlıyor. Ayrıyeten, daha evvel ortaya çıkan bir öbür özellik olan Ses Silgisi özelliğine de birinci bakışı sağlayan görüntü, bir çello sanatkarının görüntüsünün art planındaki kent gürültüsünü ortadan kaldıran süratli bir örnek sunuyor.

Videoda yapay zekanın tahminen de en çılgınca kullanımı ise Pixel 8’deki Google Fotoğraflar özelliğinde, uygulamanın istediğiniz kareyi oluşturmak için bir karedeki insanların yüzlerini değiştirebilmesi. Ayrıyeten görüntüye nazaran Google Pixel 8 Pro’ya Pro Denetimler isimli tam manuel denetim seçeneği de geliyor.

Pixel 8 serisindeki her iki aygıtta da f/1,68 diyafram açıklığına sahip 50MP Samsung ISOCELL GN1 birincil sensör bulunacak. Bunun yanı sıra Pixel 8, otomatik odaklamalı 12 MP ultra geniş kameraya sahip olacak. Pixel 8 Pro ise 48 MP ultra geniş kamera ve 5x optik yakınlaştırma sunan 48 MP telefoto kamera alıyor.

4 Ekim’de piyasaya sürülecek aygıtların ön kameralrına değinecek olursak Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’da  f/2,2 diyafram açıklığı sunan 10,5 MP selfie kamerası bulunacak. Pixel 8’deki sabit odaklı iken Pixel 8 Pro’dakinim otomatik odaklı olması bekleniyor.

İçerik
Android 14 alacak Samsung telefonlar belli oldu: İşte tarihleri

Bildiğiniz üzere Google tarafından geçtiğimiz Şubat ayında tanıtılan Android 14 için geri sayım resmen başladı. Son olarak Samsung Türkiye,1

3 dk. 3 Okundu
İçerik
Apple Watch deri kordon sevenler için üzücü gelişme: Apple, üretimi durduruyor!

Apple Wonderlust aktifliği yaklaştıkça iPhone 15 ve aksesuarlarıyla birlikte söylentiler artmaya başladı. Apple’ın iPhone’lar için1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Google Translate yepyeni özelliklere kavuştu: Yüzyüze modu ve daha fazlası

Google’ın tanınan çeviri uygulaması Google Translate, hem web hem de Translate (Çeviri) uygulama tarafında daima olarak1

2 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.