KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Samsung’un katlanabilir telefon satışları Galaxy Note satışlarını geçti

Samsung Un Katlanabilir Telefon Satislari Galaxy Note U Gecti168341 0 Samsung’un Galaxy Note serisini sonlandırmasının akabinde birçok kullanıcı şirketin kendi ayağına sıkmış olabileceğini söylemişti. Şirket hatırlayacağınız üzere tanınan seriyi 2020’de üretimden kaldırdı. O vakitler riskli bir atılım üzere görünmüş olabilir, lakin firma bunun karşılığını almış görünüyor.

Samsung’un katlanabilir aygıtları, Avrupa’da yıllık satış rakamları açısından Note serisini geride bıraktı. Katlanabilir telefonların ortalama satış fiyatı Galaxy Note serisinden daha yüksek olduğu için bu sahiden de büyük bir muvaffakiyet. Sonuç olarak şirketin bu atılımı daha yüksek gelir ve kârla sonuçlandı.

Samsung Un Katlanabilir Telefon Satislari Galaxy Note U Gecti168341 1

“Katlanabilir telefonlarımız üstün süratli satılıyor”

Samsung Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 geçtiğimiz Ağustos ayında 38 Avrupa ülkesinde piyasaya sürüldü. O tarihten bu yana iki aygıtın satışları, tekrar Ağustos ayında piyasaya sürülen Galaxy Note serisinin birinci satışlarını geride bıraktı. Dal uzmanları Samsung’un katlanabilir aygıtlarının bu yıl 10 milyon satış sayısını aşacağı görüşünde.

Berlin’deki IFA 2023 fuarında konuşan Samsung Avrupa Pazarlama Müdürü Benjamin Braun “En yeni katlanabilir telefonlarımız muhteşem süratli satılıyor. Hatta katlanabilir aygıtlarımızın yıllık satışları Avrupa’da Note serisini geçti açıklamasını yaptı. Avupalı kullanıcıların bu yılki modeller ortasından bilhassa Galaxy Z Flip 5’e ağır bir ilgi gösterdiğini belirtelim.

İçerik
Bakan Koca’dan Eris varyantı açıklaması: Kısıtlama gelecek mi?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 15 Eylül’de yaptığı açıklamada Türkiye’de 9 şahısta Covid-19’un Eris varyantının görüldüğünü1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Yandex Mobil Ads SDK 6. sürümü ile reklam seçenekleri ve avantajları artıyor

Yandex’in tanıttığı Yandex Taşınabilir Ads SDK 6 sürümü yeni dijital uygulama fırsatları sunuyor. Bu SDK1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
GPD Win Mini taşınabilir konsol duyuruldu

Şimdi piyasada bir tane Steam Deck var ve ikincisi için net bir tarih verilmiyor. Lenovo,1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.