KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Samsung’un katlanabilir telefon satışları Galaxy Note satışlarını geçti

Samsung Un Katlanabilir Telefon Satislari Galaxy Note U Gecti168341 0 Samsung’un Galaxy Note serisini sonlandırmasının akabinde birçok kullanıcı şirketin kendi ayağına sıkmış olabileceğini söylemişti. Şirket hatırlayacağınız üzere tanınan seriyi 2020’de üretimden kaldırdı. O vakitler riskli bir atılım üzere görünmüş olabilir, lakin firma bunun karşılığını almış görünüyor.

Samsung’un katlanabilir aygıtları, Avrupa’da yıllık satış rakamları açısından Note serisini geride bıraktı. Katlanabilir telefonların ortalama satış fiyatı Galaxy Note serisinden daha yüksek olduğu için bu sahiden de büyük bir muvaffakiyet. Sonuç olarak şirketin bu atılımı daha yüksek gelir ve kârla sonuçlandı.

Samsung Un Katlanabilir Telefon Satislari Galaxy Note U Gecti168341 1

“Katlanabilir telefonlarımız üstün süratli satılıyor”

Samsung Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 geçtiğimiz Ağustos ayında 38 Avrupa ülkesinde piyasaya sürüldü. O tarihten bu yana iki aygıtın satışları, tekrar Ağustos ayında piyasaya sürülen Galaxy Note serisinin birinci satışlarını geride bıraktı. Dal uzmanları Samsung’un katlanabilir aygıtlarının bu yıl 10 milyon satış sayısını aşacağı görüşünde.

Berlin’deki IFA 2023 fuarında konuşan Samsung Avrupa Pazarlama Müdürü Benjamin Braun “En yeni katlanabilir telefonlarımız muhteşem süratli satılıyor. Hatta katlanabilir aygıtlarımızın yıllık satışları Avrupa’da Note serisini geçti açıklamasını yaptı. Avupalı kullanıcıların bu yılki modeller ortasından bilhassa Galaxy Z Flip 5’e ağır bir ilgi gösterdiğini belirtelim.

İçerik
Google doğruladı: Bütçe odaklı Pixel modelleri gelmeyecek

Bildiğiniz üzere Google, yakın tarihli Made By Google aktifliği kapsamında merakla beklenen Pixel 8 ve1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
Lenovo, 3000 dolarlık 3D monitörünü tanıttı: Gözlük gerektirmiyor!

IFA 2023’te tanıtılan Lenovo ThinkVision 27” 3D monitör, gerçekçi üç boyutlu imajlar oluşturmak için akıllı1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Xiaomi Smart Band 8 Active tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Xiaomi, kısa bir müddet evvel Smart Band 8 Active akıllı saatini tanıttı. Yeni Xiaomi Smart1

2 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.