KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Garanti Cepbank Para Çekme

Garanti Cepbank Para Çekme – Cebe Para Gönder (CepBank) adımı ile Garanti BBVA İnternet Bankacılığı veya Garanti BBVA Mobil kullanarak istediğiniz kişinin cep telefonuna para gönderebilirsiniz. Garanti BBVA’da hesabı ya da kartı olmasa bile anında güvenli bir şekilde para gönderebilirsiniz. Para gönderdiğiniz kişi gönderdiğiniz parayı Türkiye’nin her yerinde tüm Garanti BBVA ATM’lerinde çekebilir.

Dilerseniz para gönderme işleminizi Garanti BBVA Mobil / Garanti BBVA İnternet Bankacılığı veya ATM’lerden ya da cep telefonunuzdan sadece bir kısa mesaj göndererek yapabilirsiniz. Para gönderdiğiniz kişi gönderdiğiniz parayı Türkiye’nin her yerinde tüm Garanti BBVA ATM’lerinden çekebilir.

Günümüzde değişen yaşam şartları ve imkanlar neticesinde insanlar çok daha aktif bir hayat yaşamaktadır. Bu yaşam tarzı ne kadar hoş ve güzel olsa da bazen istenmeyen durumlarla karşılaşılır ve nakit ihtiyacımız olabilir. Özellikle de gençler bunu çok daha iyi bilirler ki hiç beklenmedik yerde nakit paraya ihtiyaçları olabilir. Bu durumda hemen en yakınlarımızı arar ve para isteriz. Parayı bulduk ancak bunu gidip elden alamayacağımıza göre nasıl alabiliriz? Bu durumda Garanti Bankası Cepbank hizmeti devreye giriyor. Bu uygulama ile cebe gönderilen para Garanti Bankası paramatikten hızlı bir şekilde çekilebilir.

Resim 2022 07 24 050603079

Garanti bankası cepbank işlemi günlük limiti 1000TL’dir ve her cepbank işlemi için sadece 1,50 TL ücret almaktadır. Birinci adım www.garanti.com.tr adresinden Garanti bankası internet şubesine giriş yapın. Bunun için tabiki öncelikle Garanti bankası internet şubesi kullanıyor olmanız gerekiyor.

Resim2

İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra üstteki resimde gösterildiği gibi sırası ile “Para Transferleri” => “CepBank Para Gönder” => “Para Gönder” adımlarını takip ederek Cepbank para gönderme formunu açın.

Resim3

Bu adımda kullanacağınız bilgiler bahis sitesine cepbank ile para yatırma formunda kullanacağınız bilgilerdir. Banka da kayıtlı olan cep telefonu numaranızı yazmalısınız.

Parayı yolladığınız alıcının cep telefonu numarası. ( bu numara yanınızda olmalı çünkü 4. bilgi cep telefonuna gelen sms’deki şifre olacaktır.)

Yollamak istediğiniz tutar. (internet şubesinde Cepbank para gönderme limitini maksimum 1000TL olmak üzere istediğiniz miktarda ayarlayabilirsiniz.

Alıcı Cep Telefonuna gelen sms’deki şifre.

İçerik
Meme Kanseri Nasıl Anlaşılır? Tedavisi Nedir?

Meme kanseri kadınlarda görülen bir kanser türüdür. Memede olan yağ dokusu, kan damarları, süt kanalları1

2 dk. 9 Okundu
İçerik
Web Sitesi Nasıl Kurulur? Aşamaları Nelerdir?

Akıllı telefonlar ile bilgisayarlardan sürekli olarak girilen web tasarımların perde arkasında bir kurulum süreci bulunur.1

2 dk. 13 Okundu
İçerik
Borsa Nasıl Oynanır? Borsada İşlem Nasıl Yapılır?

Günümüzde çeşitli yatırım araçlarını kullanarak iyi gelirler elde eden çok sayıda kişi bulunmaktadır. Döviz, altın,1

7 dk. 10 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.