KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Galaxy Ring bekleyenlere kötü haber: Bekleyiş sürecek

Galaxy Ring Bekleyenlere Kotu Haber Bekleyis Surecek169560 0 Bildiğiniz gibi Samsung, giyilebilir teknolojilere olan yatırımlarını sürdürüyor. O denli ki bunlar arasında bir akıllı yüzük modeli de bulunuyor. Bugün ise Galaxy Ring için yeni bir tarih ortaya atıldı. Akıllı yüzük, tasarım sıkıntıları nedeniyle 2025 yılına ertelenmiş olabilir.

Galaxy Ring için bekleyiş sürecek

Bilmeyenler Galaxy Ring için daha evvel Ocak 2024 tarihli Galaxy S24 lansmanına işaret edilmişti. Bugünse Kore yayını The Elec, akıllı yüzüğün artık 2024’ün üçüncü çeyreği yahut 2025’in birinci çeyreğine ertelendiğini bildirdi. Bunun nedeni ise, şimdi erken tasarım etabında olması. O denli ki Koreli kaynak, Galaxy Ring’in halihazırda birden fazla özelliği desteklediğini ancak ticarileştirilemeyecek kadar büyük olduğunu sav ediyor. 

Dolayısıyla Samsung’un, bu özellikleri korurken aygıtın boyutunu daha kompakt bir düzeye indirmesi gerekecek. Bu nedenle Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Z Flip 6 lansmanına işaret edilmiş durumda.

Aktarıldığı kadarıyla Galaxy Ring, şu an dört farklı boyutta tasarlanıyor. Ayrıca Galaxy Watch serisinde karşımıza çıkan sıhhat odaklı özellikleri taşıyacak ve akıllı saat özelliklerinin birçoklarını geride bıracak. (Cihazın bir ekrana sahip olup olmayacağı şimdi aşikâr değil). Bunlar arasında uyku, kalp atış suratı ve antrenman takibi üzere özelliklerin yanı sıra, daha yetenekli sensörler ile karşılaşabiliriz. 

Galaxy Ring’in şimdi Samsung tarafından doğrulanmadığını belirtelim. Bu nedenle tüm ayrıntılar için bir mühlet daha beklememiz gerekecek. 

İçerik
Samsung, Galaxy S24 işlemcisi Exynos 2400’ü duyurdu: İşte resmi performansı

Bilindiği üzere Samsung, bu yıl Galaxy S23 serisiyle birlikte bir Exynos varyantı tanıtmadı. Hasebiyle Galaxy1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
ChatGPT’nin sahibi OpenAI kendi yapay zeka çiplerini üretmek istiyor

ChatGPT'nin gerisindeki şirket olan OpenAI, kendi yapay zeka çiplerini üretmeyi araştırıyor ve şirketin planlarına aşina1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
Cyberpunk 2077’nin toplam maliyeti açıklandı: Dudak uçuklatıyor

2020 yılında sorunlu bir çıkış yapan Cyberpunk 2077, geçtiğimiz haftalarda yayınlanan 2.0 ve Phantom Liberty genişlemesi1

2 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.