KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Xiaomi Smart Band 8 Active tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Xiaomi Smart Band 8 Active Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169447 0 Xiaomi, kısa bir müddet evvel Smart Band 8 Active akıllı saatini tanıttı. Yeni Xiaomi Smart Band 8 Active temelinde tekrar markalanmış Redmi Smart Band 2’den fazlası değil ve tıpkı aygıtlar. Bununla birlikte firma, geçtiğimiz ayın sonlarında olağan Smart Band 8’i piyasaya sürmüştü ve üzerinden çok geçmeden Active modeli raflardaki yerini almaya başladı.

Xiaomi Smart Band 8 Active özellikleri

Xiaomi Smart Band 8 Active Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169447 1 Xiaomi Smart Band 8 Active 1,47 inçlik bir ekrana sahip ve 14 güne kadar pil ömrü sunuyor. Aygıt, 247 PPI piksel yoğunluğu ve 450 nit tepe parlaklığı ile 172 x 320 piksel çözünürlüğü kullanıcısına sergiliyor. Xiaomi, yeni saatinde evvelden yüklenmiş 100’den fazla saat yüzüne yer veriyor. Smart Band 8 Active, gerekli olan güç muhtaçlığını ise 210mAh büyüklüğündeki bataryayla sağlıyor.

Önceden yüklenmiş 50’den fazla fitness moduna sahip olan olacak Smart Band 8 Active, GPS konumlandırmasından ise yoksun durumda. Tüm gün uyku, kandaki oksijen düzeyi takibi, kalp atış suratı, döngü, gerilim düzeyi ve SpO2 izleme sunan aygıt tıpkı vakitte 50 metreye kadar suya dayanıklılık sergiliyor.

Xiaomi Smart Band 8 Active fiyatı ne kadar?

Smart Band 8 Active beş farklı saat kordonu rengiyle geliyor lakin şu anda sırf siyah ve pembe seçenekleri mevcut. Siyah kordon versiyonu İngiltere’de mevcutken pembe versiyonu AliExpress’te bulunuyor. Fiyat tarafında geldiğimizde ise Smart Band 8 Active, 25 euro fiyat etiketine sahip. Aygıt an itibariyle İngiltere, Almanya ve global pazarda AliExpress üzerinden temin edilebiliyor. Aygıtın neredeyse birebiri olan Redmi Smart Band 2’nin Türkiye fiyatı ise 829 TL. Öte yandan Smart Band 8 Active ismi altında eserin ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağı şimdilik muhakkak değil.

İçerik
Türk donanmasına 100 km menzilli hava savunma füzesi katılıyor

Türk savunma endüstrisi hava savunma sistemlerinde ilerlemeye devam ediyor. Kara platformlarında elde edilen gelişmeler artık1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
iPhone 15 Pro Max teslimat süresindeki gecikmeler sürebilir: İşte nedeni

Tedarik zinciri analisti Kuo’nun açıklamasına nazaran, iPhone 15 Pro Max’in tetraprizma lens sisteminin üretiminde zorluklar1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Evlerdeki camlardan yüksek enerji elde etmede 2. perde

Avustralya merkezli pak güç şirketi ClearVue, birden fazla kişinin olmaz dediği hem ışığı geçirip hem1

2 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.