KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Xiaomi Smart Band 8 Active tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Xiaomi Smart Band 8 Active Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169447 0 Xiaomi, kısa bir müddet evvel Smart Band 8 Active akıllı saatini tanıttı. Yeni Xiaomi Smart Band 8 Active temelinde tekrar markalanmış Redmi Smart Band 2’den fazlası değil ve tıpkı aygıtlar. Bununla birlikte firma, geçtiğimiz ayın sonlarında olağan Smart Band 8’i piyasaya sürmüştü ve üzerinden çok geçmeden Active modeli raflardaki yerini almaya başladı.

Xiaomi Smart Band 8 Active özellikleri

Xiaomi Smart Band 8 Active Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169447 1 Xiaomi Smart Band 8 Active 1,47 inçlik bir ekrana sahip ve 14 güne kadar pil ömrü sunuyor. Aygıt, 247 PPI piksel yoğunluğu ve 450 nit tepe parlaklığı ile 172 x 320 piksel çözünürlüğü kullanıcısına sergiliyor. Xiaomi, yeni saatinde evvelden yüklenmiş 100’den fazla saat yüzüne yer veriyor. Smart Band 8 Active, gerekli olan güç muhtaçlığını ise 210mAh büyüklüğündeki bataryayla sağlıyor.

Önceden yüklenmiş 50’den fazla fitness moduna sahip olan olacak Smart Band 8 Active, GPS konumlandırmasından ise yoksun durumda. Tüm gün uyku, kandaki oksijen düzeyi takibi, kalp atış suratı, döngü, gerilim düzeyi ve SpO2 izleme sunan aygıt tıpkı vakitte 50 metreye kadar suya dayanıklılık sergiliyor.

Xiaomi Smart Band 8 Active fiyatı ne kadar?

Smart Band 8 Active beş farklı saat kordonu rengiyle geliyor lakin şu anda sırf siyah ve pembe seçenekleri mevcut. Siyah kordon versiyonu İngiltere’de mevcutken pembe versiyonu AliExpress’te bulunuyor. Fiyat tarafında geldiğimizde ise Smart Band 8 Active, 25 euro fiyat etiketine sahip. Aygıt an itibariyle İngiltere, Almanya ve global pazarda AliExpress üzerinden temin edilebiliyor. Aygıtın neredeyse birebiri olan Redmi Smart Band 2’nin Türkiye fiyatı ise 829 TL. Öte yandan Smart Band 8 Active ismi altında eserin ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağı şimdilik muhakkak değil.

İçerik
Microsoft, Windows 7’den Windows 11’e ücretsiz yükseltmeyi sonlandırdı

Windows 7’den Windows 11’e ücretsiz yükseltme yolu daha çok yasal bir boşluktu. Windows 10 çıktığında1

1 dk. 7 Okundu
İçerik
Google, Gmail’in HTML sürümü kullanımdan kaldırıyor

Google daha gelişmiş versiyona odaklanmak için 2024'ün Ocak ayı prestijiyle Gmail'in temel HTML sürümünü kullanımdan1

1 dk. 26 Okundu
İçerik
Apple’ın 2000 TL’lik iPhone 15 kılıfı eleştiri yağmuruna tutuldu!

Apple’ın iPhone 15 modelleri için tasarladığı FineWoven kılıfları satışa çıktığından bu yana ağır tenkitlere maruz1

1 dk. 12 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.