KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Galaxy Buds FE’den ilk görüntüler paylaşıldı: İşte tasarımı

Galaxy Buds Fe Den Ilk Goruntuler Paylasildi Iste Tasarimi169004 2 Teknoloji devi Samsung, şimdiye kadarki en ucuz kulaklığı Galaxy Buds FE‘yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu bağlamda yıl bitmeden satışa çıkacak modelin Samsung Galaxy S23 FE ve Galaxy Tab S9 FE üzere aygıtlara eşlik etmesi bekleniyor. Son olarak Galaxy Buds FE’nin dizaynını gösteren yeni imajlar ortaya çıktı.

Galaxy Buds FE’den birinci manzaralar paylaşıldı

Bilmeyenler için Galaxy Buds FE’nin fiyat-performansı odak noktası ile Samsung’un şimdiye kadarki en ucuz kulaklığı olması bekleniyor. Bu noktada daha evvelki raporlar, cihazın ABD’de 100 dolar, Avrupa’da ise 89 euro fiyatla satılacağını bizlere gösterdi. Bugünki sızıntı ise, kulaklığın dizaynına erken bir ön bakış fırsatı sunuyor diyebiliriz.

Galaxy Buds Fe Den Ilk Goruntuler Paylasildi Iste Tasarimi169004 1 Bu imgelere nazaran siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğinde gelen Galaxy Buds FE, genel çizgileriyle Buds 2 ve Buds 2 Pro’ya benzeyecek. Bununla birlikte dış kısımda yer alan dokunmatik alan ve tomurcukların kendisi ise Buds+ anımsatıyor diyebiliriz. Ayrıyeten kulaklık kutusunun gerisinde bir USB-C ilişki noktası, genel pil şarjı için önde bir ışık ve içeride bir ışık pozisyonlandırılmış.

Önceki raporlara göre Galaxy Buds FE, ”gelişmiş bas üretimi” için 12 mm’lik bir şoföre sahip olacak. Aygıtın pil ömrü ve pil kapasitesi üzere bilgiler ise şimdi netleşmedi. Lakin sızıntıların yoğunluğu düşünüldüğünde daha fazla ayrıntının çok yakında paylaşılacağını düşünüyoruz.

İçerik
iPhone 15 Pro ve Pro Max modellerindeki ekran yanması sorunu büyüyor

Mydrivers web sitesi, birçok iPhone 15 Pro kullanıcısının şikayetlerini gündeme getirerek, aygıtlardaki ekran yanması probleminin1

1 dk. 17 Okundu
İçerik
Neuralink, beyin-bilgisayar arayüzünün ilk insanlı deneyleri için düğmeye bastı

İnsan deneyleri için FDA onayı aldıktan birkaç ay sonra Neuralink ilk deneklerini arıyor. Elon Musk'ın1

3 dk. 1 Okundu
İçerik
Apple yanıtladı: iPhone 12 için radyasyon endişeleri sona eriyor

Bildiğiniz gibi Apple, yakın vakitte düzenlenen Wonderlust aktifliği kapsamında merakla beklenen iPhone 15 ve 151

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.