KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Fujifilm Instax cebe giriyor

Fujifilm Instax Pal Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169011 0 Fujifilm Instax markasını daha çok şipşak yani fotoğrafı çektiğiniz anda basabileceğiniz retro şekilde makineleri ile tanıyoruz. Firma bu defa daha özgür olmak isteyen kullanıcılar için cebe sığan bir kamera geliştirdi.

Fujifilm Instax Pal özellikleri ve fiyatı

Fujifilm Instax Pal ismindeki yeni eser 4.9MP çözünürlüğünde bir sensöre sahip minik bir kamera. Geniş açılı bir lensi de olan kamera; otomatik ya da manuel çekim ayarları, 3 saniyede 21 adede kadar sıralı çekim, dahili mikrofon, 50 fotoğraflık dahili hafıza, microSD kart slotu, doğal ve varlıklı renk modları biçiminde özellikler sunuyor.

Bluetooth üzerinden uygulamasına bağladığınızda ise uzaktan denetim edebiliyorsunuz ve fotoğrafları aktarabiliyorsunuz. Paket içerisinde Instax Küçük Link 2 yazıcı da bulunuyor ve fotoğraflarınızı basabiliyorsunuz.

Fujifilm Instax Pal paket olarak 200$ fiyat etiketine sahip. Özel Soft Lavender Instax sinema paketi ise 10 sinema 15.75$ halinde satılacak. Fujifilm Instax Pal kamera modeli Ekim ayının sonlarına hakikat piyasaya sürülecek.

İçerik
Adobe, İçeriklerin Yapay Zekâyla Yapılıp Yapılmadığını Gösterecek

Amerika Birleşik Devletleri merkezli dünyanın en büyük grafik tasarım şirketi olan Adobe, görsellerin içine eklenecek1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
Ookla, speedtest sonuçlarını paylaştı: iPhone 15 Pro Max hız rekoru kırdı!

Ookla’nın son taşınabilir performans raporu, ABD’deki operatörleri sundukları indirme ve yükleme suratları, tutarlılık ve daha1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
Ortalama bir kullanıcı ayda 14 spam çağrı alıyor!

Spam davetler yahut spam aramalar artık çağımızın birer gerçeği olmuş durumda. Akıllı telefon kullanan neredeyse1

2 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.