KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Starfield, çıkış yaptığı gün tüm platformlarda 1 milyon eş zamanlı oyuncuyu geçti

Starfield Cikis Yaptigi Gun 1 Milyon Es Zamanli Oyuncuyu Asti168547 0 Bethesda Game Studios’un bilim kurgu RPG cinsinde yeni oyunu Starfield, 6 Eylül’de çıkış yaptı ve şu anda Steam’de en çok satan 2. oyun. Microsoft Xbox’ın işvereni Phil Spencer, Çarşamba günü oyunun tüm platformlarda bir milyon eş vakitli oyuncuyu aştığını paylaştı.

Microsoft Store’daki PC oyuncuları, Xbox oyuncuları yahut Xbox Bulut Oyun oyuncuları için muhakkak bir sayı paylaşılmadı lakin Valve’ın Steam platformunda eş vakitli oyuncu sayısı hakkında bir bilgimiz var. Valve’ın Steam oyuncu istatistikleri sayfasına nazaran, Starfield, Çarşamba günü 269.177 ferdî eş vakitli oyuncu tepesine ulaştı. Kıyaslama açısından, bir öbür tek oyunculu RPG olan Baldur’s Gate 3, Çarşamba günü 373.504 oyuncu tepesine ulaşarak dördüncü sırada yerini aldı. Listede birinci üçte Counter-Strike: Küresel Offensive, Dota 2 ve PUBG var.

Steam en çok satan oyunlarda ikinci sırada

Bu hafta sonu Starfield’ın daha yüksek Steam eş vakitli oyuncu sayısına ulaşması bekleniyor. Oyun, şu anda Steam’de en çok satan oyunlar ortasında ikinci sırada. 7 Eylül prestijiyle Steam en çok satanlar listesi şu halde:

 1. Counter-Strike: Küresel Offensive
 2. Starfield
 3. Apex Legends
 4. Baldur’s Gate 3
 5. PUBG: Battlegrounds
 6. Hogwarts Legacy
 7. EA Sports FC 24
 8. Dota 2
 9. GTA V
 10. Assassin’s Creed Valhalla
İçerik
Haftaya A101 marketlerde akıllı televizyonlar, depolama ürünleri ve elektrikli moped var

Haftaya A101 perakende besin marketlerinde akıllı televizyonlardan akıllı telefonlara, depolama eserlerinden elektrikli mutfak eserlerine ve1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
Çin’in iPhone yasağı sonrası Apple hisseleri çakıldı

Çin’deki kritik devlet kurumlarında iPhone veya yabancı eserlerin kullanımı çalışanlar için aslında yasaktı fakat bir1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Avustralya, Twitter’a çocuk istismarıyla mücadele etmediği gerekçesiyle ceza verdi

Okyanusya ülkesi Avustralya'da çocuk istismarıyla gayrete ait yürütülen soruşturmada hükümetle işbirliği yapmadığı gerekçesiyle Twitter (X),1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.