KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Forza Motorsport 7 ve Forza Motorsport Grafik Karşılaştırma Videosu

 
YouTube üzerinde içerik üreticisi “Cycu1”, Forza Motorsport 7 ile yeni Forza Motorsport oyunu ortasında grafik karşılaştırması yaptı. Görüntü formunda bizlere sunulan bu içerikte Turn10 tarafından geliştirilen yeni Forza Motorsport oyununda yapılan grafiksel değişiklikleri ve iyileştirmeleri ön plana çıkıyor. 
 
İki oyun ortasında erken grafik karşılaştırması yapıldı
 
Bd4629D8 4586 4241 9Cf2 398310Ef609B 
 
Forza Motorsport 7, 2017 yılında Xbox One ve PC için çıkış yaptı. Öteki taraftan yeni Forza Motorsport oyunu Xbox Series X|s ve PC platformlarına çıkış yapmaya hazırlanıyor. Turn10 Studios tarafından geliştirilen yeni yarış oyunu son derece detaylı bitki örtüsüne ve etraf ayrıntılarına sahip olarak karşımıza çıkmayı hedefliyor.
 
Yeni Forza Motorsport oyunu yalnızca bu gelişmelerle gelmiyor tıpkı vakitte oyunculara 10 kat daha gerçekçi ayrıntılar sunuyor. Ek olarak oyun içerisinde on binlerce yeni ve büsbütün animasyonlu 3D izleyiciler yer alıyor.
 
Beklenen yarış oyunları ortasında bulunan Forza Motorsport, 10 Ekim’de geliyor. Oyun tıpkı vakitte PC’de DLSS 2/FSR 2.0 ve DirectStorage teknolojilerini destekliyor. 
 
İşte karşılaştırma videosu
 
 

İçerik
Sony, PlayStation Plus Üyelik Uzatma Seçeneğine Sınırlama Getirdi!

 Sony Interactive Entertainment tarafından oyunculara sunulan abonelik hizmeti PlayStation Plus için yeni bir sınırlama geldi. Bu1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
KONAMI eFootball 2024’ü SUNAR!

 Konami Digital Entertainment B.V., bayrak gemisi futbol IP'si "eFootball™"da yeni bir yılın başladığını duyurdu. "eFootball™ 2024"ü1

4 dk. 6 Okundu
İçerik
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem Resmi Olarak Duyuruldu

 Outright Games, yakın vakitte piyasaya sürülen uzun metrajlı animasyon sineması Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.