KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Orta Çağ Temalı Taktik Rol Yapma Oyunu BEAST Duyuruldu

 
Varşova merkezli stüdyo False Prophet, orta çağ dünyasında geçen taktiksel rol yapma oyunu BEAST’i duyurdu. İlgi cazibeli atmosferiyle ve yapısıyla birlikte karşımıza çıkacak oyun 2024’te Steam üzerinden PC için mevcut olacak.
 
Taktik rol yapma tecrübesi geliyor
 
654Bbd3E 9628 487C B960 0Ec955Afdab4 
 
Orta Çağ temalı bu taktik rol yapma oyununda bir yandan veba salgını başka yandan ise askeri çatışmalarla parçalanmış kasvetli bir ortam karşımıza çıkıyor. Karanlık bir havaya sahip bu dünyada içimizde gizli olan karanlığı hür bırakabiliyor ve düşmanları bu kapsamda ortadan kaldırabiliyoruz. Oyunda yalnızca beşerlerle değil birebir vakitte içinizdeki canavarla da savaşmak durumunda kalıyoruz.
 
Oyunda farklı farklı mekanikler yer alıyor. Bu mekanikler içerisinde bulunan Insanity sistemi, oyuncuları savaş sırasında güç kararlar almaya itiyor. Diğer taraftan Karpat efsanelerinden ilham alan kıssalarla dolu bu ortamda sırf kötülük bulunuyor.
 
Sıra tabanlı taktik rol yapma oyunu içerisinde süratli tempolu bir uğraş sistemi yer alıyor. Burada kendinize ilişkin bir grup oluşturabiliyor ve bu takımınızı komuta edebiliyorsunuz. Ağır düşünme gerektiren müsabakalarla karşılaşmalar BEAST, önümüzdeki yıl geliyor.
 
Duyuru fragmanı
 
 

İçerik
Lies of P’den 7 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

 NEOWIZ tarafından oyunculara sunulacak soulslike aksiyon rol yapma oyunu Lies of P'nin 7 dakikalık yesyeni1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
İçerik
Sony, PlayStation Plus Üyelik Uzatma Seçeneğine Sınırlama Getirdi!

 Sony Interactive Entertainment tarafından oyunculara sunulan abonelik hizmeti PlayStation Plus için yeni bir sınırlama geldi. Bu1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.