KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Mortal Kombat 1’in Hikaye Kısmı Tamamen Sızdırıldı: 3 Saatten Fazla

 
Oyuncular tarafından beklenen yeni MK oyunu Mortal Kombat 1’in Öykü Modunun tamamı sızdırıldı. Sızdırılan görüntünün uzunluğu 3 saatten fazla olarak karşımıza çıkıyor ve oyunda mevcut olan tüm tek oyunculu orta sahneleri sergiliyor. 
 
3 saatten fazla bir içerik sızdırılmış durumda
 
53Fbe236 3D1E 4F63 979C Dc204F25299F 
 
Sızdırılan görüntü içeriği düşük kalitede karşımıza çıkıyor. Bekleyen oyuncular elbette bu usul spoiler içeriklerden kaçınıyor. Biz de bu durumu göz önüne alarak sızıntı içeriği paylaşmayacağız. Lakin aramalar ile bulmanız mümkün.
 
Diğer taraftan sızıntı içerik Warner tarafından atılan telifler aracılığıyla kaldırılmış olabilir. Tıpkı vakitte bu sızıntı içerik çoktan birçok kişinin bilgisayarına indirilmiş ve bu kapsamda birçok YouTube kanalında da görebilmeniz mümkün. Daha evvel YouTube’da son boss dövüşünün klipleri paylaşılmıştı. Bu nedenle önümüzdeki günlerde daha fazla sızıntının ortaya çıkabileceğini söyleyebiliriz.
 
Mortal Kombat 1, 19 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series, Switch ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyun Unreal Engine 4 ile geliştirildi. 

İçerik
Starfield için Neredeyse Tüm Gezegenler için 8K Doku Paketi Yayınlandı

 Mod geliştiricisi 'Revan', uzay temalı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Starfield için yeni bir1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
PUBG Nations Cup 2023 Başlıyor!

 KRAFTON, 16 ülkenin 15-17 Eylül tarihleri ortasında Güney Kore'nin Seul kentinde yer alan Sangam afreeca1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
EA Sports WRC Resmi Olarak Duyuruldu: İşte Fragman

 Yayıncılığını Electronic Arts ve geliştiriciliğini Codemasters grubunun üstlendiği EA Sports WRC resmi olarak duyuruldu. Oyun1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.