KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Mortal Kombat 1 için Çıkış Fragmanı Yayınlandı! Artık Geliyor

 
Yayıncılığını Warner Bros. Games ve geliştiriciliğini NetherRealm Studios’un üstlendiği dövüş aksiyon oyunu Mortal Kombat 1 için çıkış fragmanı yayınlandı. Yeni fragman Shang Tsung ve Reiko oynanışına birinci bakışı sağlıyor. Gruplar ayrıyeten oyunun ekrandaki aksiyonu oyunculara aktaran kapsamlı erişilebilirlik seçeneklerine sahip olacağını da duyurdu.
 
Mortal Kombat 1 için artık geri sayım başladı
 
3Fbab2E9 3D4A 4Fe9 805A 674629C123A0 
 
Yeni yayınlanan çıkış fragmanında Shang Tsung’un kıssa içeriğine ve oynanışına göz atılıyor. Birebir vakitte Ateş İlahı Liu Kang tarafından yaratılan ve tekrar doğan Mortal Kombat kainatına birinci bakış sağlanıyor. Fragmanda ayrıyeten yıkıcı kombolara ve karakterlerin dövüş yeteneklerine odaklanılıyor. 
 
Fragmanla bir arada oyunun tıpkı vakitte çeşitli erişilebilirlik seçeneklerine sahip olacağı aktarılıyor. Mortal Kombat 1’de bu seçeneklerle bir arada ekranda aksiyon ipuçları ve sesli açıklamalar da dahil olmak üzere oyuncular için kapsamlı erişilebilirlik seçenekleri yer alıyor. 
 
Beklenen oyunlar ortasında yer alan Mortal Kombat 1, 19 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series, Switch ve PC (Steam ve Epic Games Store üzerinden) için çıkış yapmaya hazırlanıyor.
 
İşte çıkış fragmanı
 
 

İçerik
Requiem: Avenging Angel Oyunu GOG Platformunda Ücretsiz

 GOG tarafından kullanıcılara sunulan Sonbahar İndirimi kapsamında dördüncü ve son fiyatsız oyun güncellendi. Bu kapsamda Requiem:1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Bang-On Balls: Chronicles 5 Ekim’de Konsollar ve PC için Çıkış Yapıyor

 Yayıncı Untold Tales ve geliştirici Exit Plan, Bang-On Balls: Chronicles'ın full sürümünü 5 Ekim'de PlayStation1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.