KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Final Fantasy XVI’nın PC Sürümü Yolda: İşte Detaylar

 
Square Enix tarafından oyunculara sunulan aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy XVI’nın PC sürümü şu anda yolda. Takım bu sürüm üzerinde resmi olarak çalışmaya başladığını ortaya koyan yeni bir tanıtım görüntüsü paylaştı. Bu görüntü içerisinde de birçok ayrıntı yer aldı.
 
Oyun şu anda yalnızca PS5 için mevcut
 
A32Bf6Eb 5802 4B9B 984F 6Ae1A7Af1D11 
 
Haziran ayında PS5 için çıkış yapan aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy XVI elbette PC oyuncuları tarafından da bekleniyor. Bir müddet PS5 konsollarına özel olarak yer bulan oyunun PC sürümü için çalışmalara başlandı. Yayınlanan görüntü içerisinde Naoki Yoshida, yıl sonuna kadar Final Fantasy XVI’nın PC sürümü için daha fazla detayın açıklanacağı belirtti. Münasebetiyle oyunun bu yeni sürümü 2023 yılı içerisinde gelmeyecek. 
 
2024 yılı içerisinde PC’ye çıkış yapacağını kestirim ettiğimiz Final Fantasy XVI, oyuncuları Valisthea diyarlarına götürüyor ve burada destansı bir karanlık fantezi ortamına bırakıyor. Bu kainatta yesyeni bir öyküyle tanıştıran oyun Final Fantasy serisinin 16. bağımsız oyunu olarak karşımıza çıkıyor. 
 

 

İçerik
Yarış Oyunu Hot Lap Racing Duyuruldu

 Yayıncılığını Just For Games ve geliştiriciliğini Zero Games Studio'un üstlendiği yarış oyunu Hot Lap Racing Switch1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
EA Sports WRC Resmi Olarak Duyuruldu: İşte Fragman

 Yayıncılığını Electronic Arts ve geliştiriciliğini Codemasters grubunun üstlendiği EA Sports WRC resmi olarak duyuruldu. Oyun1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Amazon Prime Gaming Eylül 2023 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

 Amazon tarafından kullanıcılara sunulan Prime Gaming hizmetine her ay yeni oyunlar ekleniyor ve bu oyunlar1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.