KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem Resmi Olarak Duyuruldu

 
Outright Games, yakın vakitte piyasaya sürülen uzun metrajlı animasyon sineması Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem’in dünyasında geçen yeni bir Teenage Mutant Ninja Turtles oyununu duyurdu. Oyun konsollar ve PC için 2024 yılı içerisinde çıkış yapmaya hazırlanıyor. Hangi konsollara çıkış yapacağı belirtilmedi.
 
Filmdeki olaylardan sonrasını husus alıyor
 
0733A7C7 10F0 46Cb 89E2 5Dd93D53719A 
 
Filmdeki olayların aylar sonrasında geçen oyunda, sinemada yer alan ilgi alımlı sanat biçimi yer alıyor. Oyun içerisinde ilgi cazip bu animasyon biçimi ile birlikte birebir vakitte mizah ögelerine dayalı bir kıssa aktarılıyor. Yeniden imal içerisinde seriden yer alan birçok unutulmaz karakterle etkileşime girebiliyor ve Kaplumbağaların denetimini elinize alabiliyorsunuz. New York City’de geçen oyunda maksat mutant tehdidinden kurtulmak.
 
Popüler serilerden biri olarak karşımıza çıkan Teenage Mutant Ninja Turtles, 1984 yılında Peter Laird ve Kevin Eastman tarafından sunuldu ve bir klasik haline geldi. Birinci olarak başarılı bir çizgi roman dizisi olarak piyasaya sürülen bu seri daha sonra tanınan bir animasyon TV gösterisine oradan da canlı aksiyon televizyon dizisi çevrildi. Bu doğrultuda çok sayıda gişe rekorları kırdı. 
 
Ninja Kaplumbağalar hayranları için ilgi cazibeli yapısıyla birlikte karşımıza çıkmaya hazırlanan Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem için daha fazla ayrıntı açıklanmadı. Şu anda rastgele bir tanıtım fragmanı da bulunmuyor.

İçerik
Valorant Oyun Karakterleri ve Özellikleri Nelerdir?

Valorant Oyun Karakterleri ve Özellikleri Nelerdir? - Riot Games’in yeni serüveni Valorant oyunu kısa sürede1

2 dk. 12 Okundu
İçerik
Roblox 10 Ekim’de PS4 ve PS5 Konsollarına Geliyor

 Roblox Corporation, geçen hafta yapılan birinci duyurunun akabinde Roblox'un 10 Ekim'de PlayStation 4 ve PlayStation1

1 dk. 6 Okundu
İçerik
Epic Games Bu Hafta Hangi Oyunu Ücretsiz Veriyor? Fiyatı Ne Kadar?

 Her hafta fiyatsız oyunu ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games'in bu haftaki fiyatsız oyunu bildiğiniz1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.