KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Bethesda, Redfall Oyununu Desteklemeye Devam Edeceğini Açıkladı

 
Arkane Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda tarafından yayınlanan vampir temalı nişancı aksiyon oyunu Redfall için yeni bir açıklama geldi. Birinci çıkışından bu yana büyük bir başarısızlık hikayesi olarak nitelendirilen proje için takviye verilmeye devam edilecek.
 
Bethesda’dan yeni bir açıklama geldi 
 
Fc89Ae9F 9Fd6 439A A706 404F3813Cfdd 
 
Bethesda yayıncılık kısım lideri Pete Hines, oyunun çıkışıyla birlikte çok olumsuz bir formda karşılandığını lakin buna karşın Redfall’ı “iyi bir oyun” haline getireceğini aktardı. Öbür taraftan Xbox Game Studios işvereni Matt Booty, Haziran ayında Redfall geliştiricisi Arkane Austin’i kapatma planlarının olmadığını ve Microsoft’un stüdyoyu desteklemeye devam edeceğini belirtti.
 
Booty ek olarak Mayıs ayında Xbox işvereni Phil Spencer’ın yaptığı açıklamaları tekrarlayarak ” Arkane ile daha güzel işler başaracağız” tabirlerini kullandı.
 
GamesIndustry.biz’e konuşan Hines, Redfall’a yapılan bu baskının 6 Eylül’de çıkış yapmaya hazırlanan Starfield üzerinde bir tesirinin olup olmadığı soruldu. Hines “Starfield büyük beklentilerle birlikte şiddetli bir çıkış yapacak olsa bile bunun başarısızlıkla sonuçlanmayacağına eminiz” açıklamasında bulundu.

İçerik
Ghostrunner Satışları 2.5 Milyona Ulaştı

 Yayıncılığını 505 Games ve geliştiriciliğini One More Level, 3D Realms, Slipgate Ironworks ve All in1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Amazon Prime Gaming Eylül 2023 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

 Amazon tarafından kullanıcılara sunulan Prime Gaming hizmetine her ay yeni oyunlar ekleniyor ve bu oyunlar1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Korku Oyunu Stray Souls Çıkış Tarihi Açıklandı

 Yayıncılığını Versus Evil ve geliştiriciliğini Jukai Studio'nun üstlendiği ruhsal kaygı oyunu Stray Souls'un çıkış tarihi1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.