KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Rockstar Birçok Oyunun Crack’li Sürümünü Steam’de Satmış

 
Yakından tanıdığımız Rockstar, bu vakte kadar birçok oyunun crackli yani korsan sürümünü biz oyunculara sunmuş. Steam üzerinden sunulan bu crackli oyunlar arasında  Midnight Club 2, Manhunt ve daha fazlası yer alıyor.
 
Rockstar oyunculara crackli sürümleri birçok sefer sattı
 
Ca98E7E2 1366 4521 823F B1E4232Ed1E3 
 
Mod geliştiricisi ‘Silent’ tarafından keşfedildiği üzere Midnight Club 2’nin Steam sürümü aslında “Razor 1911” crack kümesinden ortaya çıkma. 2003 yılında kırılan oyunun bu sürümü Steam’deki yerini aldı ve Rockstar, oyunun yepyeni sürümü yerine crackli bir kopyasını satışa sundu.
 
Silent’in kullandığı HEX Editör’den de açıkça görebileceğiniz üzere Midnight Club 2’nin Steam sürümü Razor 1911 imzasını taşıyor. Bu nedenle Rockstar, Midnight Club 2’nin orjinal sürümünü yayınlamak yerine onu satabilmek için crackli sürümü kullanıyor.
 
Aynı formda bu olay Rockstar’ın Steam’de crackli oyunlar satarken tespit edildiği birinci durum değil. Rockstar daha evvel Manhunt ve Max Payne 2’de de tıpkı şeyi yapmıştı ve oyunların crackli sürümlerini satışa sunmuştu. 
 

 

İçerik
Sony, PlayStation Plus Üyelik Uzatma Seçeneğine Sınırlama Getirdi!

 Sony Interactive Entertainment tarafından oyunculara sunulan abonelik hizmeti PlayStation Plus için yeni bir sınırlama geldi. Bu1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Wales Interactive’in Yeni Oyunu “Medcezir Oteli” Çıktı!

 The Isle Tide Hotel, Medcezir Oteli’ndeki son gecesinden evvel genç kızını gizemli bir tarikatın elinden1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.