KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Evde Yara Bandı Paketleme İşi

İçindekiler

Evde Yara Bandı Paketleme İşi – Evde boş zamanı olan ve vaktini nakit paraya çevirmek isteyen, ev bütçesine katkıda olmak isteyenler için artık günümüz Türkiye’sinde birçok firma ve şirket evlere iş veriyor. Birçok firma iş yoğunluğundan dolayı, müşterilerinin siparişlerini yetiştirmede zorlanıyor. Bu nedenle müşterilerini mağdur etmemek adına dışarıya iş veriyor. Bu evlere verilen işlerden biri de, evde yara bandı paketleme işi.

Evde ailenizle ya da arkadaşlarınızla yara bandı paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Dilediğiniz her saatte çalışarak; boş vakitlerinizde dahi ciddi bir gelir elde edebilirsiniz. Başınızda bir görevli, patron ya da sorumlu olmadan; oturduğunuz yerden çalıştığınız kadar para kazanırsınız.

Evde Yara Bandı Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde yara bandı paketleme işi nasıl yapılır diye merak edenler; eczanelere ya da medikal firmalara malzeme satan şirketler ile iletişime geçebilirler. Bu firmalar, sizin bulunduğunuz şehire ürünü kargoyla göndermektedirler. Öte yandan yapacağınız işe yönelik bir adet kitapçık ya da eğitim videosu da size ulaştırılacaktır. Belirlenen sürede belirlenen miktarda yara bandını kutulara yerleştirerek, bu işi siz de yapabilirsiniz.

Evde Yara bandı Paketleme işinden ne kadar kazanırsınız?

Eve ek iş veren firmalar genellikle işleri bir an önce bitsin diye; paket başına fazla ödeme yaparlar. Her firmanın fiyat politikası farklı olsa da; genellikle paket başına 2 TL verilir. Seri olarak çalışırsanız şayet; günde 100 ila 150 paket yapabilirsiniz. Yani kaba bir hesapla; günde 100 paket yaptığınız taktide aylık geliriniz 6 bin TL olacaktır.

Evde Yara Bandı Paketleme İşi Kaç Saat Sürüyor ?

Evde ek iş yapmanın en güzel yanı ise; çalışma saatlerinizi kendinizin belirlemesidir. Dilediğiniz bir saatte istediğini miktarda üretim yapabilme imkanına sahip olursunuz. Firmalar, artan işçi maliyeti sebebiyle artık evlere iş vermektedir. Bir işçinin aylık maaşı dışında yol + yemek + sigorta ve tazminat hakları gibi masraflardan kaçınmak için, iş verenler ve firmalar; evlerde iş yaptırmayı bir hayli fazla tercih etmektedirler.

Bu sebeple 2022 evlere iş veren firmalar oldukça fazla sayıdadır. Eğer evde yapabileceğiniz bir işe ihtiyacınız varsa, öğrencilere iş ya da evde yapılacak işler arıyorsanız; kolaylık bakımından size en uygun olan evde yara bandı paketleme işidir.

Evlere Yara Bandı Paketleme İşi Veren Firmalar

Yara bandı üreticileri genellikle medikal ürün satışı yapan firmalar ve şirketler oluyor. İnternetten araştırma yaparak size en yakın firmayı bulabilirsiniz. Medikal ürün satışı yapan şirketler ve firmalar; evlere yara bandı paketleme işini vermektedir. Siz de evinizde yara bandı paketlemek işi yapmak istiyorsanız, isim – soy isim yaşadığınız il ve ilçe gibi bilgilerinizi bu yazımızın altına yorum olarak yazabilirsiniz. İşçi ihtiyacı olan firmalar bu sayede sizinle iletişime geçeceklerdir.

İçerik
Kosgeb Girişimcilik Kursu Başvuru Formu

Kosgeb Girişimcilik Kursu Başvuru Formu - Devletten Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme1

3 dk. 9 Okundu
İçerik
Anakart Modelimi Nasıl Öğrenebilirim?

Anakart Modelimi Nasıl Öğrenebilirim? - Yaşadığımız çağ nedeniyle gerek iş hayatı gerek ise normal hayatımızda1

3 dk. 14 Okundu
İçerik
Bağışıklık Sistemi Nasıl Güçlendirilir?

Bağışıklık Sistemi Nasıl Güçlendirilir? - Bağışıklık sistemi korona virüsünün hayatımıza girmesiyle oldukça dikkat edilen bir1

2 dk. 12 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.