KATEGORİLER
Kripto Al Sat

EA Sports FC 24’ün indirilme sayısı açıklandı: Yüzde 20 artış!

Ea Sports Fc 24 Un Indirilme Sayisi Aciklandi Yuzde 20 Artis169611 0 FIFA ile isim mutabakatını sonlandıran EA Sports, bu sene EA SPORTS FC 24 oyunu ile karşımıza çıktı. 29 Eylül’de çıkış yapan FC 24’ün ne kadar indirildiği açıklandı.

FC 24’ü 11,3 milyon kişi indirdi

EA Sports’tan yapılan açıklamaya nazaran FC 24, çıkışının birinci haftasında 11,3 milyon kişi tarafından indirildi. EA SPORTS FC Mobile ise birinci gününde 2,2 milyon, birinci 10 günde ise 11,2 milyon indirilmeye ulaştı.

Oyuncu sayısı yüzde 20 arttı

İndirilme sayıları hakkında değerlendirmede bulunan EA SPORTS Lideri Cam Weber, “Lansmandan bu yana, yalnızca birkaç gün içinde hem EA SPORTS FC 24, hem de FC Mobile’da bu kadar çok futbol fanatiğinin kulübe katılmasından dolayı heyecan duyuyoruz.” dedi. “Milyonlarca oyuncumuzu tekrar ağırlamanın yanı sıra, FC 24’teki yeni oyuncu sayısı yıldan yıla neredeyse %20 arttı ve bu da dünya çapındaki taraftarların kulübe katılma heyecanını bir defa daha göstermiş oluyor. EA SPORTS FC aracılığıyla dünyanın en büyük futbol topluluğunu kuruyoruz ve daha yeni başladığımızı bildiriyoruz.” dedi.

EA SPORTS FC 24 PlayStation 5, Xbox Series X|S, PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarında çıkışını yaptı. EA SPORTS FC Mobile ise App Store ve Google Play Store’dan fiyatsız olarak indirilebiliyor.

İçerik
Laptop önerisi arayanlar için en iyi dizüstü bilgisayarlar (2023)

Mevcut dizüstü bilgisayarınızı yenilemek istiyor ve en yeterli F/P laptop modellerini mi arıyorsunuz? Ya da1

14 dk. 5 Okundu
İçerik
Motorola Edge 40 Neo 5G tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Günümüz akıllı telefon pazarında Lenovo çatısı altında varlık gösteren Motorola, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Son olarak1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Çanta şeklindeki fütüristtik Honor V Purse satışa çıkıyor

Honor, 1 Eylül'de Honor V Purse adı verilen ve dışa gerçek katlanabilir telefonunu sergiledi. Bu1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.