KATEGORİLER
Kripto Al Sat

EA Sports FC 24’ün indirilme sayısı açıklandı: Yüzde 20 artış!

Ea Sports Fc 24 Un Indirilme Sayisi Aciklandi Yuzde 20 Artis169611 0 FIFA ile isim mutabakatını sonlandıran EA Sports, bu sene EA SPORTS FC 24 oyunu ile karşımıza çıktı. 29 Eylül’de çıkış yapan FC 24’ün ne kadar indirildiği açıklandı.

FC 24’ü 11,3 milyon kişi indirdi

EA Sports’tan yapılan açıklamaya nazaran FC 24, çıkışının birinci haftasında 11,3 milyon kişi tarafından indirildi. EA SPORTS FC Mobile ise birinci gününde 2,2 milyon, birinci 10 günde ise 11,2 milyon indirilmeye ulaştı.

Oyuncu sayısı yüzde 20 arttı

İndirilme sayıları hakkında değerlendirmede bulunan EA SPORTS Lideri Cam Weber, “Lansmandan bu yana, yalnızca birkaç gün içinde hem EA SPORTS FC 24, hem de FC Mobile’da bu kadar çok futbol fanatiğinin kulübe katılmasından dolayı heyecan duyuyoruz.” dedi. “Milyonlarca oyuncumuzu tekrar ağırlamanın yanı sıra, FC 24’teki yeni oyuncu sayısı yıldan yıla neredeyse %20 arttı ve bu da dünya çapındaki taraftarların kulübe katılma heyecanını bir defa daha göstermiş oluyor. EA SPORTS FC aracılığıyla dünyanın en büyük futbol topluluğunu kuruyoruz ve daha yeni başladığımızı bildiriyoruz.” dedi.

EA SPORTS FC 24 PlayStation 5, Xbox Series X|S, PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarında çıkışını yaptı. EA SPORTS FC Mobile ise App Store ve Google Play Store’dan fiyatsız olarak indirilebiliyor.

İçerik
Windows 12 için geri sayım başladı: Çıkış tarihi ortaya çıktı

Bildiğiniz üzere Windows 11 iki yaşında ve hala Windows 10'un pazar hissesini geride bırakabilmiş değil.1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Her yıl yeni bir iPhone yerine Apple hissesi alsaydınız şimdi ne kadar paranız olacaktı?

Apple'ın çıkardığı her yeni iPhone modelini satın almak yerine, birebir ölçüde Apple hissesi alsaydınız ne1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Samsung, One UI 6.1 ile çok sayıda yapay zeka özelliği getirecek

Geçtiğimiz hafta Samsung, yapay zekâ performansında 14,7 kat artış sağladığını söylediği Exynos 2400 işlemcisini duyurdu.1

1 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.