KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Dünyanın ilk MagSafe akıllı aydınlatması ile tanışın

Maglight Magsafe Aksesuari Nedir169187 0 Apple’ın iPhone 12 ile birlikte tekrar hayata geçirdiği MagSafe temas teknolojisi farklı fikirlere konut sahipliği yapıyor. MagLight ismindeki proje dünyanın birinci MagSafe uyumlu akıllı aydınlatması sloganıyla piyasaya çıkıyor.

MagLight nedir?

MagLight aydınlatma aksesuarı aslında dış kenarlarında RGB LED aydınlatma şeridine sahip bir batarya. 4000mAh kapasite ile iPhone aygıtınızı 15W kablosuz şarj edebiliyor. 67 adet LED modülü 680 lümen parlaklığa ulaşıyor. Aydınlatmadan özçekimlere kadar farklı kreatif fikirleriniz için en güzel parlaklığı sağlıyor. Her pikselin renk ahengi ise uygulama üzerinden ayarlanabiliyor. Yeniden uygulama ile birden fazla MagLight senkronize edilebiliyor.

Ön kısımda da LED modül olduğu için modülü yatay olarak çevirdiğinizde bu aydınlatmadan da faydalanabiliyorsunuz. Batarya yüzde 80 aydınlatma ile 6 saate kadar kullanım sunuyor. Telefonu da şarj ettiğinde bu müddet düşüyor.

N52 neodim mıknatıslar ile yalnızca telefona değil metal yüzeylere de tutturabiliyorsunuz. İnançlı şarj için farklı müdafaa tahlilleri de bünyesinde barındıran MagLight aksesuarı 75$ bağış karşılığında alınabiliyor ve Kasım ayında piyasaya çıkacak.

Maglight Magsafe Aksesuari Nedir169187 1

İçerik
iPhone 16 için OLED MLA ekran iddiası

iPhone 15 lansmanı için tüm teknoloji dünyasını nefesini tutarken iPhone 16 için tedarikçi firmaların çabası1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Sennheiser Accentum Wireless kablosuz kulaklık tanıtıldı

Kulaklık bölümünün beğenilen isimlerinden Sennheiser, uzun kullanım mühletlerine ehemmiyet veren tüketiciler için yeni bir kablosuz1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Megan Fox, Mortal Kombat’a geliyor: İşte tanıtım videosu

Mortal Kombat 1’in yeni dövüşçülerinden Nitara için tanıtım görüntüsü yayınlandı. Vampir karaktere Amerikalı ünlü oyuncu1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.