KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Dünyanın ilk e-ink tümleşik bilgisayarı

Elektronik mürekkep ekran teknolojileri yıllar içerisinde kendisini hayli geliştirdi fakat hala yaygın bir kullanım alanına kavuşmuş değil. Taşınabilir aygıt pazarında daha çok gördüğümüz elektronik mürekkep ekranlar artık bilgisayar dünyasına gidiyor.

BIGME B251 tümleşik bilgisayar

BIGME B251 adıyla kitle fonlama platformlarına çıkan elektronik mürekkep ekranlı tümleşik bilgisayar, dalda bir birinci. 25.3 inçlik 3200×1800 piksel çözünürlüğündeki ekran kaleido 3 renk elektronik mürekkep teknolojisi ile tatmin edici sonuçlar sunuyor.

Ekran ışığının sıcak ve soğukluğunu ayarlayabilen monitör ayrıyeten Rapid Chip yongasıyla tazeleme suratını da en düzgün düzeye çıkarıyor. 12. Kuşak Intel i5 işlemci ile gelen bilgisayarda 16GB RAM ve 1TB SSD yer alıyor. Akıllı asistan ve çift stereo hoparlör de bulunan BIGME B251 tümleşik bilgisayar modeli 1899$ karşılığında satın alınabiliyor ve proje gerekli bağışı topladı. Ocak ayında piyasaya çıktığında fiyatı 3000$ olacak. Yalnızca monitör isteyenler ise 1399$ ödemek zorunda.

İçerik
Microsoft 365 Copilot’un çıkış tarihi açıklandı: Office uygulamalarında devrim

Yazılım devi, geçtiğimiz yıl Microsoft Office ismini bırakarak Microsoft 365 olarak tekrar markalanmaya gitmiş ve1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
TikTok’a Avrupa’dan rekor ceza: 345 milyon euro ödeyecek

Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya mesken sahipliği yapan TikTok, yasaklama ve veri ihlali haberleri ile gündeme gelmeye devam ediyor. Artık de1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
32 çekirdekli AMD Threadripper PRO 7975X ortaya çıktı

Bildiğiniz üzere AMD, Zen3 tabanlı Threadripper 5000 serisinin halefi olacak yeni kuşak Threadripper platformu için hazırlıklarını1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.