KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Starfield Steam’de hızlı başladı: Oyuncu sayısı GTA 5 ve Warzone’u geçti

Starfield Oyuncu Sayisi Ile Dikkat Cekiyor168416 0 2023’ün en beklenen oyunlarından olan Starfield, geçtiğimiz yıllarda yayınlanan fragmanları ve tanıtımları ile epey dikkat çekti. Bethesda’nın 20 yılı aşkın bir müddettir yarattığı birinci cihanda geçen imal, geçtiğimiz günlerde Premium Edition ve Constellation Edition sahipleri için yayınlandı. Kısa müddette hem Xbox hem de Windows sistemlerinde yüksek oyuncu sayıların ulaşan imal, Steam platformunda da dikkat çekmeyi başardı.

Starfield’ın oyuncu sayısı dikkat çekiyor

Henüz sırf Premium ve Constellation sürüm sahipleri için yayınlanan Starfield, buna karşın Steam platformunda dikkat cazip oyuncu sayısına ulaştı. SteamDB tarafından yayınlanan bilgilere nazaran Starfield, bir noktada 234,864 oyuncu sayısına ulaştı ve bu yazı sürecinde yaklaşık 187 bin oyuncu tarafından oynanıyor. Bu sayılar ile Starfield; anlık olarak GTA V, Destiny 2 ve Call of Duty (Modern Warfare 2 ve Warzone) üretimlerinin önüne geçti. Bu sayıların Xbox ve Microsoft Store oyuncularını içermediğini de belirtelim.

Starfield Oyuncu Sayisi Ile Dikkat Cekiyor168416 1 Standart sürüm sahipleri ve Game Pass kullanıcıları için 6 Eylül’de yayınlanacak oyun, bu sayede çok daha yüksek oyuncu sayılarına ulaşacaktır. Bethesda’nın kimi üretimleri ise Steam platformunda Starfield’ın önünde bulunuyor. The Elder Scrolls V: Skyrim’in azamî 287,411 oyuncu sayısına ve Fallout 4’ün ise azamî 472,962 oyuncu sayısına ulaştığını belirtelim. Ayrıyeten Starfield, şimdilik Baldur’s Gate 3 ve Hogwarts Legacy’nin gerisinde kalıyor. Bakalım Bethesda, 6 Eylül’de bu sayıları ne kadar yükseğe çekecek. Starfield’ın DonanımHaber incelemesini buradan izleyebilirsiniz.
İçerik
OnePlus Pad Go’nun pil kapasitesi ve şarj hızı açıklandı

OnePlus markası yakında çıkış yapacak yeni tableti ile ilgili ayrıntıları açıklamaya devam ediyor. Çinli şirketin1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Facebook ve Instagram gönderileriniz yapay zeka için kullanıldı!

Meta geçtiğimiz günlerde Facebook, Instagram ve WhatsAppiçin bir dizi yapay zeka özelliği duyurdu. Meta’nın platformları1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
OLED iPad Pro, devasa depolama alanıyla gelecek

Şu anda satışta olan iPad Pro modelleri, küçük LED ekran kullanıyor. 2024’te çıkması beklenen iPad1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.